Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на фронтера- моля за мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Покупка на фронтера- моля за мнение

    ...и в този ред на мисли, дъщеря ми има същата, която не кара и ще продава, но още няма постъпки . Колата е в София и е минала за обслужване през мен. Миналата година.

    Коментар


    • #32
      От: Покупка на фронтера- моля за мнение

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      ...и в този ред на мисли, дъщеря ми има същата, която не кара и ще продава, но още няма постъпки . Колата е в София и е минала за обслужване през мен. Миналата година.
      Дай да я видим
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #33
        От: Покупка на фронтера- моля за мнение

        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
        ...и в този ред на мисли, дъщеря ми има същата, която не кара и ще продава, но още няма постъпки . Колата е в София и е минала за обслужване през мен. Миналата година.
        Колега, прати инфо за колата. И какво значи "още няма постъпки"?
        Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

        Коментар


        • #34
          Да съживя малко темата. Аз пък реших да приключа с дизелите и затова съм се спрял на Опел Фронтера Б бензин / газ- къса база.(Не изключвам Спортидж 2,0 , Галопер 3,0 и Терано 2,4 всички къса база) но фронтрата най ми допада. Кажете нещо за слабите страни на това ДВГ и въобще, като цяло за този автомобил. Критериите ми са подредени така: 1. Проходимост, 2. Комфорт, 3. Обем,
          LZ1ACU

          Коментар


          • Еделвайс
            Еделвайс коментира
            Редактиране на коментар
            Кажи за къде ще я ползваш, в гората, предимно по асфалт, като семеен детевоз, и вече от отговора ти ще получиш съответните препоръки за купе и двигател

            Иначе като детевоз и с малко по черно софт разходки, карам Фронтера Б дълга база 3.2V6 бензин, за мен се оказа неочаквано добра комбинация , ако ще я караш предимно в гората, то ти препоръчвам ОФБ 3.2V6, къса база, ръчка
            Последно редактирано от Еделвайс; 11-01-20, 08:53.

        • #35
          В момента съм с REXTON достатъчно голям и комфортен (в момента се продава) но много дълъг и лесно се окантарва иначе с подходящи гуми върви добре. Обичам "софт" разходки по язовири, планини, хижи и пр. децата пораснаха вече не идват с нас така, че обема не е от значение искам малко по висока проходимост
          LZ1ACU

          Коментар


          • #36
            Първоначално публикуван от toniko Преглед на мнение
            Да съживя малко темата. Аз пък реших да приключа с дизелите и затова съм се спрял на Опел Фронтера Б бензин / газ- къса база.(Не изключвам Спортидж 2,0 , Галопер 3,0 и Терано 2,4 всички къса база) но фронтрата най ми допада. Кажете нещо за слабите страни на това ДВГ и въобще, като цяло за този автомобил. Критериите ми са подредени така: 1. Проходимост, 2. Комфорт, 3. Обем,
            Обърни списъка почти на обратно - Галопер, Терано, Спортидж, Фронтера Б.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #37
              А аз като гледам габаритите на машините и насочеността предлагам да махнеш спортидж-а и да го замениш със соренто, има вариант с 3.5 в6 и с 3.3 в6. И двата агрегата нямат грижи с газификация и бутилка може да се сложи на мястото на резервната гума, което пести място в багажника.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • toniko
                toniko коментира
                Редактиране на коментар
                Аааа НЕ! Когато купувах REXTON - а се съобразих с женски капризи, да не е ръбат, да е по-нов, да е автомат и пр. Сега, като го вземат и аз по цели седмици си карам баничаркат :-))) Затова никакви лъскави джипки.
                Защо имам чувството, че фронтерата не е много долюбвана джипка. Ходим по разходки с една фронтера А 2,0 бензин, леко пипната. Ми много добре се справя, да не кажа отлично дори и по много кални и пресечени терени.

            • #38
              toniko коментира
              Днес, 09:23

              ...."Защо имам чувството, че фронтерата не е много долюбвана джипка. Ходим по разходки с една фронтера А 2,0 бензин, леко пипната. Ми много добре се справя, да не кажа отлично дори и по много кални и пресечени терени."...

              Защото както е казал Народа : "Секи си фали магарето"
              Ей го нА ! Примерно ако тука влезе Пенчо , ше каже че от чеКията по- убаво нема . Изобщо "кой е по-по- най джип" е спор , който се води от създаването на Форума .

              ...иначе да обясняваш как върви Фронтерата баш в настоящия раздел е излишно . Ние си ги караме и си знаем

              Само за протокола : аз имам две - едната А 2.0 бензин , леко пипната , за в гората .
              Другата е 3,2 V6 дълга база , ръчка : и за в гората , ама уж главно за дълъг път зимно време , по ( нормално) нечистените пътища от Републиканската пътна мрежа . Само че нещо напоследък ( въпреки наличието и на 2 леки "Мерцедеса" ) 3.2V6 неусетно я подкарах и като евридейка .

              ... та въпрос на вкус ....
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #39
                Чувам за разни ''биели излязли през блока" на бензиновия двигател 2,2. Колко често се срещат?
                LZ1ACU

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X