Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка в Родопи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Разходка в Родопи

    Първоначално публикуван от zik7777 Преглед на мнение
    Това с "колега" го приемете като за тук във форума.Приятна разходка а ако има и някоя снимка ще е ........
    Дано да е приятна! Ама ще е! Родопи са уникално место и там дори трудните неща са приятни! Снимки - предполагам ще има! А да, и тук - във форума за мен всички са колеги, независимо кой кой е!
    Б. Бонев
    0осем88две6шест71три

    Коментар


    • #32
      От: Разходка в Родопи

      Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
      Дано да е приятна! Ама ще е! Родопи са уникално место и там дори трудните неща са приятни! Снимки - предполагам ще има! А да, и тук - във форума за мен всички са колеги, независимо кой кой е!


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:oruks.jpg
Прегледи:1
Размер:223.7 КБ
ID:5816607

      Коментар


      • #33
        От: Разходка в Родопи

        Всичко е в ред! Успях да подкарам Orux с офлайн карта! Само ме притеснява огромната информация в картата и многото пътчета и пътеки в нея. При голям зуум ми се губи отправната точка, а при малък - многобройните отклонения от желаната дестинация. Но ще се оправя предполагам! Както се казва в един виц - стареца казва дай да спрем работа, че пак идват ония с картите да питат отново за пътя! Много благодаря на всички за съветите и помощта!
        Б. Бонев
        0осем88две6шест71три

        Коментар


        • #34
          От: Разходка в Родопи

          Имай едно на ум за маршрута там. Актуално някои пътища са разрушени и неизползваеми за нормално предвижване. От друга страна някои пътеки са станали магистрали.

          Примерно ако решиш да влезеш от към Асеновата крепост или Тополово, приготви лебедка
          Тел / Viber: +359 889 396 793

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X