Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

    Колеги винаги съм си мислил че някой неща не могат да се истина, ама вече започнах да се обеждавам че всичко е възможно...
    Та пишем си днес с приятелите от квартала в един общ чат, понеже в петък се прибирам и да организираме уйкенда... В един момент един се изцепва... ааа таковата аз съм малко болен... ще ме оперират в сряда и май нема да мога.... Ние всички сме загрижени, до оня ен нищо му нямаше, а са операция. Питаме го, Брат кво става дай да помагаме нещо.... той абе не нема нужда то таковата, абе аззз то сам май се пре...ах. всички си мислехме понеже го раздава малко култорис че се е прецакал във Фитнеса. Почнахме да му наливаме акъл обадихме му се на общ чат и вече хъката мъката си призна...
    -Кво направи бе идиот, нали ти казахме да пазиш кръста...са кой ще оправя кур...е в махалата?
    -Ми то таковааа не е кръста, ама пак е гадно за мацките, ама тооо не са виновни.
    -Как така кво да не си лепнал нещо
    -Ми не баш, абе не е болест ама е гадно имам темперетура 40 градуса, доктора вика че може да реже войника...
    -Как така, тука почват всекакви предположения от счупен, до отхапан иструмент..
    -Ми не точно, абе помните ли бате Коко от отбора навремето, показа ми неговия в съблекалнята, едно чудовище с Ф цол и половина, вика са те водя при един и ти го прави същия...
    Та отишъл нашия при някакъв майстор, и си набил парафин, че даже му пуснали оферта другия месец и съчми от лагер да му сложат.... Ама май са го предобрили та са иструмента му бил зле а в скротума имал бучка....

    Та седя и се чудя... човека е финансов директор,интелигентен,устроен, добре изглеждащ 32годишен мъж, никога не са му липсвали жени... А и не е бил с малък иструмент.. С къв акъл е свършил тая глупост. На въпроса дори и той няма смислен отговор...
    0-

  • #2
    От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

    Резилът е най-малкия проблем в случая. Може да остане без хОй, или в по-добрия случай да го ползва само да пикае...Ще ме прощаваш, не го познавам, ама не бих твърдял така убедено, че е интелигентен...По този начин се осакатяват пандизчии и чернокраки преимуществено.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #3
      От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

      Вече и аз се съмнявам в умственния му багаж, но определено е грамотен и способен човек, с три висши образования...
      0-

      Коментар


      • #4
        От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

        Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
        определено е грамотен, с три висши образования...
        Сега,след като са му преместили парафина от главата в хоя,може и да е поумнял...
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • #5
          От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

          По ми е интересно тея дето не са стигнали до доктора какво печелят от целата далавера... поне в моя опит с мадамите не е имало случай някоя да реве за парафинов....
          0-

          Коментар


          • #6
            От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

            Бе и аз не съм ревал за силикон, ма жени всякакви...
            А иначе приятелят ти или е малоумен комплексар, или му е ужасно скучно...

            Коментар


            • #7
              От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

              Е аз за това си ходя прост,някои ЕнтЕлегентЕ не им го побира главата пък и тя не се побира.

              Сачми.....кажи ми вериги да си сложи,меча стъпка за хлъзгаво
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

                Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
                А иначе приятелят ти или е малоумен комплексар, или му е ужасно скучно...
                И аз съм на същото мнение.

                Но никак не мога да приема, че от комплекс, а още по-малко от скука ще се подложа на някакъв шарлатанин да ми манипулира ебалото... Как бе, с кой акъл тоя, хем с три(три) висши...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

                  Цялата компания му се чудим, а че ще го майтапим цял живот е ясно. Днес го оперираха, и доктора казал че още поне два пъти ще го реже... патлака му бил обелен като банан,а до лешниците още не били стигнали... дават му надежда че пак ще върши работа В петък сме се разбрали да му ходим на свиждане, ама май той само ще пие в следващите месеци. Още не мога да си обясня какъв е ефекта от тая глупост, били са му течен парафин, какво се случва че да има толкова мераклий да се осакатят при положение че си е чисто течна субстанция? Междо другото се оказало че операцийте ще си ги плаща той, та силиконовите ц..и май ислизат без пари в сравнение с парафина.... Иначе определено не е прост човек но явно фитнес манията не прощава на никой.
                  0-

                  Коментар


                  • #10
                    От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

                    Та колеги върнах се от отпуска, видях се с парафиновия... определено вече нямало да прави такива глупости, но според неговите думи масово народа си биел тая гадост... Та да знаете ако има мераклий, доктора му е казал че поне 3 месеца войника щял да бъде в болничен... а след това не се знаело как ще е.
                    0-

                    Коментар


                    • #11
                      От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

                      Та, колеги, как смятате? Ако всички пробвали са три месеца в болнични, отдавна нямаше да има мераклии! Айде по-полека! Както с изкуствените цици, така и с тая работа. Нещото върши работа, но понякога има и проблеми. Колкото до сачмата, това се е правило още през деветнайсти век. Защо смятате, че всички са останали без уища?! Никого не карам да пробва, но почти всички пробвали са доволни.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #12
                        От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

                        Моя човек си призна в крайна сметка, че го е играл на едро... набили му 40 кубика, та може и да го е предобрил. Ама инфекцията и с 1 кубик е щяла да си е на лице...
                        0-

                        Коментар


                        • #13
                          От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

                          Един половин когато организма ти отхвърля някакъв препарат няма никакво значение .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

                            Преди 20 години щях да направя същата глупост, ама тогава още с детски акъл. Тамън почнах работа в едно предприятие и в края на работния ден се къпем смяната в общата баня и всички коментират един циганин колега, а се оказа че го правят защото онзи се хвалил че инжектирал парафин. След малко влиза оня гол в банята и.... парче колкото половин литрова бутилка от кола. На другия ден понеже с циганина бяхме в един цех, аз взех да го рзпитвам за процедурата и той много подробно ми обясни, даже ми предложи да сложат и на мен, аз първоначално се навих за да впечетля приятелката ми с к. р колкото бутилка от кола, но после все нямаше време за манипулацията и се отказах (и по добре), да не прозвучи като хвалба ама с доста момичета съм спал не са се оплаквали, изцепки съм имал да не ми стане поради нещо, но от размера няма оплаквания от мацките. (добре че жената не чете, че ще пита кои са мацките) А иначе как се разви случая на това момче
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Парафин в достойнството, или как никога не е късно да станеш за резил...

                              Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                              да не прозвучи като хвалба ама с доста момичета съм спал не са се оплаквали
                              Това с размера е да си ги мерим. И при жените се случва-с циците.

                              Иначе, ако човек разчита само на единия размер за да направи кефа на една жена...
                              Аз също не блестя с размер, и също не съм имал оплаквания. Даже обратното, обратното.

                              П.П. Дано и моята не чете...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X