Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилен интернет от Виваком

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мобилен интернет от Виваком

    Поредния измамник, който доставяше нет около вилата ми, е в дълбока неизвестост.

    На мен нет не ми е остро необходим, но дечурлигата умират.

    Единствения оператор, който има покритие там, е Виваком. Аз не съм им клиент - използвам друг оператор поради разни причини от почти 20 години.

    Използването на нет с договор там е неразумно, защото вилата се посещава 4-5 месеца годишно, а през останалото време просто нямам нужда от нет, защото ме залива - и у дома, и в кабинета.

    Та Виваком имат някаква предплатена карта, чиито условия са много неясни.

    Молбата ми е, ако има някой колега, който има виждане относно тая услуга на Виваком, да даде някои разяснения.

    Това е услугата.
    Последно редактирано от Veni1; 13-06-19, 19:23.

  • #2
    От: Мобилен интернет от Виваком

    Аз го разбирам че си те цакат 15 кинта всеки месец, щото толкова е валидността.

    Но пък катэ не ходиш дадени 30 дни не зареждаш.
    Не знам дали има далавера реално
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Мобилен интернет от Виваком

      Ами положението е по-кофти, според гелосания сейлс-мениджър.
      Първоначално плащаш 15 кинта за 15 000 МВ!!!!
      При последващо зареждане за 20 кинта получаваш бонус??? 6000 МВ.
      Какво плащам, какво получавам, какъв е тоя бонус?

      Според търговчето това е, което получавам за моите 20 кинта. Ама защо да е бонус, като си плащам? Защо обема инфо е 2.5 пъти по-малък, пък цената е с 5 кинта повече?

      Коментар


      • #4
        От: Мобилен интернет от Виваком

        30 дни е за стартовите 15 Гб, ползвал или не, след това стават 0. Презареждаш за колкото искаш, но ми се струва дебело.
        https://www.vivacom.bg/bg/residentia...i-prezarejdane
        Примерно 2,5 Гб за 10лв и за срок от 20дни( ако вярно съм разбрал).
        Принципно с неизползваните услуги гориш след срока, не се и сумират
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #5
          От: Мобилен интернет от Виваком

          Цената е повече, ама са валидни по-малко време - 20 дни!

          Коментар


          • #6
            От: Мобилен интернет от Виваком

            Аз го разбирам така , след като си на друг оператор , значи като отидеш на вилата нямаш обхват с телефона ?
            Правилно ли съм разбрал ?
            Ако е така , лошото е че нямаш в случая алтернатива , та хубави , лоши , ако дечурлигата мрънкат , ще трябва да ги пробваш .
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              От: Мобилен интернет от Виваком

              Мда, верно си разбрал.
              Ама защо това, което си плащам, е бонус? Тук нещо ми се губи обяснително-смислената част?
              Какво ще стане, ако тая карта я зарежа след първия месец, и си взема нова? Това възможно ли е?

              Коментар


              • #8
                От: Мобилен интернет от Виваком

                Така , разгледах офертата и работата е ясна , почти !
                Тази карта можеш да я зарежиш когато пожелаеш , последствия няма да има .
                Като презареждаш вкарваш кинти , от които те таксуват за съответния изразходван трафик , а мегабайтите които ти дават са бонуса т.е. допълнително.
                Само не става ясно от презентацията на офертата дали първо ползваш бонуса ( а кинтите след това ) или обратно , и каква е цената за 100 Кб трафик .
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #9
                  От: Мобилен интернет от Виваком

                  Имам чувството че ако си купиш абонамент към тях ще е по евтино на годишна база.
                  Смисъл такъв който пращаш всеки месец
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мобилен интернет от Виваком

                    Мда, ама как ми се таксува тоя трафик, който плащам - 20 кинта примерно.
                    Никъде не е споменато това.

                    Да, Петьо, верно е това, ама на мен не ми трябва тоя нет в останалите 9 от 12 месеца годишно. Та цената може да е висока, ама да плащам за нещо, което не ползвам 9от 12, излиза доста по-скъпо.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мобилен интернет от Виваком

                      Пробвай с НЕТ-1. Аз го ползвам и в чужбина.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мобилен интернет от Виваком

                        Това трЯЯ питаш момъка с висока IQ от Сторето на ВивЪкома...

                        П.П. Само да вметна , че поради недоглеждане от моя страна в договора , преди 6 години платих за 5 минутен клип в Youtube през телефона 800 лева !
                        Тва в чужбината...
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мобилен интернет от Виваком

                          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                          Пробвай с НЕТ-1. Аз го ползвам и в чужбина.
                          на гъза на географията, там, дето Мтел и Глобул нямат покритие, и тия юнаци нямат, естествено.

                          Това трЯЯ питаш момъка с висока IQ от Сторето на ВивЪкома.
                          Гелосаното момче, или почти моме, трудно би отговорил - това е с повишена трудност.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мобилен интернет от Виваком

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            на гъза на географията, там, дето Мтел и Глобул нямат покритие, и тия юнаци нямат, естествено.
                            Дали е точно така? До колкото знам, работят със спътник. Само връзката някога е калпава, особено при валежи.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мобилен интернет от Виваком

                              Като им гледам покритието малко ме съмнява тази работа - https://www.net1.bg/Pokritie .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X