Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за определено Santa Fe 2.0 2005 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за определено Santa Fe 2.0 2005 година.

    Здравейте колеги.
    Търся си нов автомобил и случайно попаднах на този: https://www.cars.bg/offer/c3083438 .
    Аз много не разбирам от автомобили, а още по-малко от джипове.
    На пръв поглед мнение? И, ако си струва, на какво да обърна внимание като го закараме в сервиз преди покупка.
    Ще се кара предимно градско. Нямам нужда да е супер бърз и да "залепва" за седалката.
    И само информативно някой има ли наблюдения какъв е разхода на гориво за точно този двигател?
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Мнение за определено Santa Fe 2.0 2005 година.

    За 4 бона трябва да е с климатроник ,темпомат ,кожа и автомат ,а този няма нищо.Погледни и дали има полуоски отзад ,едно 4wd лесно се лепи на капака.112к.с. е само предно!Годината реално ще е 02-03!
    Разход 9-10/100
    Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
    Nissan Terano 2.4i дълго с газ
    0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за определено Santa Fe 2.0 2005 година.

      Благодаря колега.
      Затова реших да питам, тук има доста кадърни и разбиращи хора.
      Ако зависеше от мен по принцип да бях отишал направо да го взема, ама след като чета по форумите какви джамбази измамници има, вече първо питам.
      А по принцип на коли от тези години с автоматик ми казват да бягам, при Санта фе-то достатъчно здрава ли е, че да се струва риска. Иначе, ако намеря за 4 хиляди с автоматик, не бих се замислил. Удобство си е.

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за определено Santa Fe 2.0 2005 година.

        Това е първия мотор 112к, има и 4 x 4 ама требва да се види. Не е 2005 по стара е. Както казва колегата. Седалките са с къса опора и не залепва поне на мен де 183 120 живо тегло. За мотора ако не е мъчен много е добре вече 6 та година го търкалям разхода 11 -12 мин поне при мен градско . Огледай задължително в сервиз или твой доверен човек, че почват съединители гнп и т.н. Дано съм бил полезен.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X