Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор между Kawasaki Brute Force 750 и Honda TRX 420 (TRX420FA6)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор между Kawasaki Brute Force 750 и Honda TRX 420 (TRX420FA6)

    Планирам да ползвам АТВ-то за планински разходки. Не съм екстремен карач, но обичам да знам, че ако ми се наложи машината има потенциал да ме измъкне.

    Лутам се между избора на тези две АТВ-та. Ще се радвам ако може да помогнете и да наклоните везните към едно от двете.
    Очевидните разлики към момента са Kawasaki-то е доста по-мощно. Honda-та има DCT скоростна кутия. Чета доста противоречиви мнения за DCT-то. Едни казват, че е супер, други казват, че винаги ги сменя гадно предавките, трети казват че в 90% от времето е супер, но в останалите 10% ти идва да се гръмнеш.
    Естествено това са мнения в интернет от преди 3-4 години и най-вероятно Хонда са изчистили част от проблемите.

  • #2
    От: Избор между Kawasaki Brute Force 750 и Honda TRX 420 (TRX420FA6)

    Ямаха Гризли е по-здраво, Сузуки кинг куад също е добър вариант, а Канам Ренегат е по-спортно, мощно, най-стабилно и лесно управляемо от всички "работни" добичета, но чупещо се и със по-скъпа поддръжка.
    Ако се търси втора употреба-най-запазеното и най-поддържаното.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X