Резултати 1 до 2 от 2

Тема: Избор между Kawasaki Brute Force 750 и Honda TRX 420 (TRX420FA6)

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране Избор между Kawasaki Brute Force 750 и Honda TRX 420 (TRX420FA6)

Планирам да ползвам АТВ-то за планински разходки. Не съм екстремен карач, но обичам да знам, че ако ми се наложи машината има потенциал да ме измъкне.

Лутам се между избора на тези две АТВ-та. Ще се радвам ако може да помогнете и да наклоните везните към едно от двете.
    Очевидните разлики към момента са Kawasaki-то е доста по-мощно. Honda-та има DCT скоростна кутия. Чета доста противоречиви мнения за DCT-то. Едни казват, че е супер, други казват, че винаги ги сменя гадно предавките, трети казват че в 90% от времето е супер, но в останалите 10% ти идва да се гръмнеш.
    Естествено това са мнения в интернет от преди 3-4 години и най-вероятно Хонда са изчистили част от проблемите.

s_s1 е офлайн
    Светослав Генчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ |
    Място
    с. Стража до гр. Търговище
    Публикации
    8,403
    Точки (при гласуване)
    29

По подразбиране От: Избор между Kawasaki Brute Force 750 и Honda TRX 420 (TRX420FA6)

Ямаха Гризли е по-здраво, Сузуки кинг куад също е добър вариант, а Канам Ренегат е по-спортно, мощно, най-стабилно и лесно управляемо от всички "работни" добичета, но чупещо се и със по-скъпа поддръжка.
    Ако се търси втора употреба-най-запазеното и най-поддържаното.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Сходни теми

1. Отговори: 5
    Последно мнение: 01-08-13, 23:50
  2. Отговори: 43
    Последно мнение: 27-02-12, 18:10
  3. Съвет за избор на АТВ - Kawasaki Brute Force 650 или Yamaha Grizzly 700
    От Atanas Atanasov във форум Избор на ATV
    Отговори: 9
    Последно мнение: 08-11-09, 10:23

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми