Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

    Здравейте! Може ли мнение за ПРОФЕСИОНАЛНО ИНВЕРТОРНО ТЕЛОПОДАВАЩО + ЕЛЕКТРОЖЕН BULPOWER MIG/MMA 230А
    Последно редактирано от Ясен; 09-06-19, 09:54.

  • #2
    От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

    Мнението на модератора е че ако наистина питаш за нещо темата не трябва да изглежда като реклама на нещото.

    Не и в този Форум.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

      И двете съставки на нещото не отговарят на ефектния надпис.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

        Цената му е 600лв на промоция сега 500. За тази цена може ли да е читав ми е въпроса?
        Последно редактирано от Ясен; 11-06-19, 21:39. Причина: написах аз нещо за рекламата ама ...

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

          Първоначално публикуван от manio13 Преглед на мнение
          Цената му е 600лв на промоция сега 500. За тази цена може ли да е читав ми е въпроса?
          Може и да е! Но трябва да се пробва!Иначе така по картинка само врачка може да ти каже...
          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

            Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
            Може и да е! Но трябва да се пробва!Иначе така по картинка само врачка може да ти каже...
            Пробвано е, не е точно това, което предполага гръмкото заглавие. 4мм електроди го узорват.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

              Със сигурност не е професионално .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

                Значи реално е 150-160 а
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  Със сигурност не е професионално .
                  Аха, щом 4мм.електрод го озорват -означава че,не е професионално!
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

                    Уелди, моля да бъда извинен за забележката, която ще ти направя, но почни най-накрая да слагаш запетайките пред ЧЕ а не след него!
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

                      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                      Със сигурност не е професионално .
                      Тази сутрин при Асен (АИГ) гледАх една пуча въшка - инверторно ММА , 120А , с големината на дамско портмоне . Което се носи закачено на колана на панталона и я има кило и нещо , я не . Асен твърди , че спокойно топи базичен електрод (електрод и нещо) 3,2 . След което иска малко изчакване - и пак . Което ще рече че с 2,5 ще е още по- добре

                      Като се замисля : ако дойде комшийката с молба да и завариш две планки ( за което отива 1 електрод) и ти даде примерно 5 кинта за услугата - то това портативно ММА ( нищо че е пича въшка) си е професионално , защото си изкарваш хляба с него .

                      Е , оставям частния случай на бартер ( услуга за услуга) , щото там се намесват и други фактори .

                      Същевременно аз за у дома ( просто за гъдел и асмалъци) към си купил преди време едно 200А МИГ/МАГ на Вики Б- Енина . 5 ст. не съм изкарал от него , даже на комшийката безплатно и таковах ... беседката . Въпреки че възможностите на въпросната техниката са много по- големи - ползвам я за чисто хоби цели .

                      ... та критериите за професионална/непрофесионална заваръчна техника не зависят от големината /мощността на машината , а от характера на употребата и .
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

                        Аз под професионално разбирам такова с което да може да заваряваш с 4 мм електрод и да не изключва след 5-6 електрода. ДАже и 10 са ми малко слаб резултат. Щото като се започне някой дълъг чев и си ева майката.
                        Не, че в масовото производство се ползват много електроди де, но си има специфични детайли които си искат техния си елекртод.

                        За телоподаващо критерият ми е да работи на 250-300Ампера доволно дълго време без да изключи. В единия завод в който работех имаше такива шевове които ако спреш дъгата и после се получава дефект, а пусти рентген всичко вижда. Та шева се правеше наведнъж, и отнемаше над половин час. Ако машината загрее и изключи...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

                          Владо се опита да Ви обясни, но даже примера с комшииката не хваща дикиш!


                          П.П.Ама хайде и аз да опитам...
                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          В единия завод в който работех имаше такива шевове които ако спреш дъгата и после се получава дефект, а пусти рентген всичко вижда. Та шева се правеше наведнъж, и отнемаше над половин час. Ако машината загрее и изключи...
                          В единия от заводите в които работех имаше няколко телеподаващи KempoMAT 3200,4200,няколко Kempact MIG 2530 и две MinarcMIG 180 ,ми тези последните две нямаха дори и 200Ам.мощност ,но никога не са изключвали по време на работа ,щото с тях се заваряха ламаринки 1-1,5мм.
                          Последно редактирано от welderargon; 22-06-19, 17:58.
                          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

                            Супер.
                            Но това е в твоя случай.
                            Но нали като се продава дадена машина не се пита дали ще заварява тънко или дебело. Щом е за промишлено производство-трябва да може и много. Малкото го могат всички.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН + ТЕЛОПОДАВАЩ АПАРАТ

                              Днес сутринта ходих до Гълъбово,едни момци със жълто хасковско Цо2 жулиха към 200 метра ограда,заприказвахме се,казаха че са много доволни,бях с чисти дрехи и не пробвах ,но на слух работеше много чисто.
                              Според мен преди обяд си е избило парите.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X