Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За винетката въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: За винетката въпрос

    При покупката през Интернет излиза въпрос "начин на плащане" Избирам ВИЗА и следват номера, валидност, три цифров код и код за сигурност, който щели да ми изпратят с SMS. И верно изпратиха! Без него не може да се плати.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #17
      От: За винетката въпрос

      Избрал си по трудния начин ...
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #18
        От: За винетката въпрос

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        При покупката през Интернет излиза въпрос "начин на плащане" Избирам ВИЗА и следват номера, валидност, три цифров код и код за сигурност, който щели да ми изпратят с SMS. И верно изпратиха! Без него не може да се плати.
        Ми банката ти го праща, бре, как кой?

        Коментар


        • #19
          От: За винетката въпрос

          Много проверки, много нещо! Защо на други места се плаща без такива кодове?
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            От: За винетката въпрос

            Щото да не ти "хакнат" картата.
            Мерки за сигурност на банката.

            Ако не ти харесва тази система-отиваш в друга банка, която няма да иска СМС потвърждаване. Само не знам дали изобщо има такава.
            На мен лично този начин за сигурност ми допада, с него рискът да ми източат картата е доста по-малък.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: За винетката въпрос

              И да е имало, няма да има от 14.09.19. Всички банки са ДЛЪЖНИ да въведат 3Д защита. Кодът със СМС-а демек.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #22
                От: За винетката въпрос

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Още един въпрос:
                Купувам е. винетка. При плащането искат някакъв код за сигурност, който се изпраща със SMS.
                Кой го изпраща и откъде ми знае номера?
                Активирана опция 3Д защита при онлайн плащания с карта. Праща ти го банката на посочен от теб телефон, за да предотврати злоупотреба с картата ти.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #23
                  От: За винетката въпрос

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Активирана опция 3Д защита при онлайн плащания с карта. Праща ти го банката на посочен от теб телефон, за да предотврати злоупотреба с картата ти.
                  Всъщност не само при картите , а изобщо при онлайн банкиране . Леко досадно е всеки път да си играеш с еднократни кодове , но е по- сигурно . Въвеждат го задължително , както каза Майстора.
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #24
                    От: За винетката въпрос

                    Айде сега-досадно било.
                    А да ходиш до банката за всяка транзакция не е досадно?..
                    Аз съм много доволен от сегашното положение с банкирането, устройва ме напълно.
                    И сметките си плащам през компютъра, и всякакви преводи, абе-доволен.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: За винетката въпрос

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      ...Айде сега-досадно било.
                      А да ходиш до банката за всяка транзакция не е досадно?...
                      Подобно е и при изборите
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #26
                        От: За винетката въпрос

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        С пари ...на бензиностанцията
                        Ми не е много сигурно. Един приятел така го закъса в София след регистрация - на бензиностанциите не щат кеш, насадили са само автомати а те работят с карта. Трябва да търсиш изипей. Както и да е, ходих до лукойла да му купя една винетка с моята дебитна карта. На касата не можеш да платиш.

                        Коментар


                        • #27
                          От: За винетката въпрос

                          Търговия и услуги по български!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X