Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв пикап да избера - Navara, D-Max или Hilux

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв пикап да избера - Navara, D-Max или Hilux

    Малко ъпдейт от мен (по повод началната тема).
    Капарирах Isuzu D-Max 3.0(163к.с.), 2007-а година след като увеличих бюджета, както ме посъветвахте. За съжаление той не стигна за пикапа на Дидо, но засега ми се струва, че този който избрах никак не е лош.
    Камиона изглежда много запазен, с кожен салон е (не намерих нито една забележка по него), окачването е стегнато, двигателя мърка като коте. С дядо Владо ще се чуем днес, за да се уговорим да го погледне и той да си каже мнението.
    Благодаря на всички за съветите и насоките. Специални благодарности и на Дидо, който отдели няколко часа за мен, разказа много интересни неща за този камион, даде ми безценни насоки какво и къде да обслужвам и т.н.

    Коментар


    • #17
      От: Какъв пикап да избера - Navara, D-Max или Hilux

      Ами малко предварително, но честито! Пусни линк към темата за обслужването в бъдеще ако правиш такава. Предполагам не само на мен може да е интересна? Другото което може да спечелиш е И моя помощ с части ако това е възможно.

      ПП - Иначе като погледна нещата пак, защото имах същата дилема точно преди 3 месеца 5600лв за регистриран Теракан автомат 2006-та срещу сумата дето си дал...На мен определено щеше да ми е само в повече. Евала ти правя платил си си го! Нека хората питащи за пикап го прочетат, и хубаво като мен решат това ли е което търсят?

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X