Обява

Свий
Няма добавени обяви.

5G

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 5G

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Пенчо, това не ще да се отваря.
    Ако си го прочел, нАпиши го.
    Отваря се, ама трябва 5G

    Коментар


    • #17
      От: 5G

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      Такива неща не чета, поради което и нямам особено ясна представа какво точно е 5G и с какво ще е толкова смъртоносно. Сега съществуващите мрежи, със сегашните скорости, на мен специално ми надхвърлят нуждите с няколко пъти. Пуснете някой линк, да ги прегледам тия писания. Явно съм доста необразован по темата.
      Не знам, последното, което видях е: https://energetika-bg.com/2019/05/29...-horata-video/

      Друго интересно, което четох, че тази мрежа е разработвана от израелци и израел отказват да я ползват!!!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • #18
        От: 5G

        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        Ама те нещата ще се окажат много забавни наистина. Тия честоти у нас били за военните, които ....
        Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
        От миналото лято попадам на разни статии и публикацийки, що циврят, че ще е смъртоносна тая мрежа! Някой от научните ни капацитети, ако желае да разбули някоя тайна!
        Това го играхме още 93г. на миналия век с "Мобифон", що клиенти с мобифони се споминаха....
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #19
          От: 5G

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Отваря се, ама трябва 5G
          Аха и аз да го напиша, ама се сетИх, че още нямам/е.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: 5G

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            Ама те нещата ще се окажат много забавни наистина. Тия честоти у нас били за военните, които за да ги освободят, трябвало да подменят оборудване с цена около 2 милиарда лева...Отидоха им на американците самолетите
            Ми не, ще ни продадЪт и НАТОвско оборудване !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              От: 5G

              Хм, уж бях добавил линк към wikipedia за 5G. Та като цяло там пише, че стандарта е до 300GHz. Колкото по-висока честота - толкова по-малък обхват и по-висока скоростта. Та за да се достигне по-високата скорост трябва повече мощност и повече приемници/предаватели (май клетки им казват по нашенски) за да се докара покритие.

              Съмнява ме военните да са си запазили целият спектър. Все ще се намери някоя свободна дупка в него която да се използва за 5G. А и с тяхната остаряла техника ми е интересно какво ползват, което да работи в този спектър. Някой има ли идея?

              Коментар


              • #22
                От: 5G

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                Не знам, последното, което видях е: https://energetika-bg.com/2019/05/29...-horata-video/
                Тия пушат нещо много яко.

                Впрочем, кое от 5Г мрежата е "разработвано от израелци" ? Комитетите, които разработват такива стандарти традиционно са доминирани или от французи, или от американци. Към момента пълен комплект мрежово оборудване за 5Г май имат само Хуявей, кой го е разработвал не знам - едва ли са китайци.

                Израел май че разкара Хуявей, което е на практика забрана за 5Г докато не излезе на пазара оборудване от друг доставчик.

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                ... що клиенти с мобифони се споминаха ....
                Вярно, нездравословна технология беше. Май предизвикваше разширяване и на вратовете.

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                Ама те нещата ще се окажат много забавни наистина. Тия честоти у нас били за военните, които за да ги освободят, трябвало да подменят оборудване с цена около 2 милиарда лева..
                Ако на военните оставиш, могат и 20 милиарда да изхарчат за това.

                Иначе по цял свят повечето честотни ленти ги държат военните - и те не знаят защо - докато някой не ги поиска за граждански цели. Тогава почват кандърми.

                Коментар


                • #23
                  От: 5G

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ..
                  Вярно, нездравословна технология беше. Май предизвикваше разширяване и на вратовете.
                  ..
                  Обратна е причинно-следствената връзка...

                  Някъде бях споменавал, че през 97-98 година един от дилърите на Мобиком - НАЙВА, ми бяха клиенти. Обзаведохме ги с техника, нагласихме, обяснихме, и по едно време съпругата на небезизвестния собственик предложи да ни оборудва с няколко апарата - на бартер с доплащане от тяхна страна.
                  Е, кандисах. Преди това ползвах пейджър от тях, та ме кандардисаха..

                  Женицата рече, че много се гордее с фирмата ми, защото съм направил първата стъпка към промяна на облика на редовите им клиенти (в смисъл дебеловратите)...

                  Коментар


                  • #24
                    От: 5G

                    Тъкмо да си променят облика и дойде Цитрон.

                    Коментар


                    • #25
                      От: 5G

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Това го играхме още 93г. на миналия век с "Мобифон", що клиенти с мобифони се споминаха....
                      Което е безспорен факт, между другото. На някои им се отрази толкова зле, че направо се разграждаха на молекули, както са си в движение и изчезваха. Примерно Мето илиянския още го търсят...
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #26
                        От: 5G

                        Чекай да се абонирам:

                        https://fakti.bg/life/384928-stotici...aradi-5g-mreja


                        Тъй-като имам впечатления от холандците, съм сигурен че ако това е истина ще е публикувано в някоя от техните медии.Това пък лесно може да се провери (намеквам някой да го направи ).
                        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                        Коментар


                        • #27
                          От: 5G

                          Случай с масова смърт на птици - потвърден.
                          Връзка с 5G-не.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #28
                            От: 5G

                            Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                            Чекай да се абонирам:

                            https://fakti.bg/life/384928-stotici...aradi-5g-mreja


                            Тъй-като имам впечатления от холандците, съм сигурен че ако това е истина ще е публикувано в някоя от техните медии.Това пък лесно може да се провери (намеквам някой да го направи ).
                            Досега четох коментарите под статията.
                            Ако не ми беше станало тъпо-щях да се смея.
                            Баси, как може да има толкова промит народ...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: 5G

                              Типични новини от вестник Шок.

                              Не само Хуауей има оборудване за 5джи, жокера е в кой надъхва света да елиминира Хуауей...

                              Същите, които надъхват света, че Касперски АВ е опасен...

                              Това, което прави 5Джи реално различен от всички до сега безжични технологии е т.н. гъстота на клетките, за да може да се получи достатъчно силен сигнал и достатъчен капацитет в натоварени райони, клетки ще се слагат супер на често, тоест гъстота (брой) на клетки на единица площ, като дори е предвидено домашни рутери да изпълняват роля на 5джи клетки в определени случаи, това в момента се ползва от разни оператори за мобилен Интернет, тоест ако си абонат на оператор Х където наблизо има друго абонати ти се закачаш за тях и ползваш техния нет.

                              Истината е, че към момента няма и няма и да има истинско изследване на ефекта от 5Джи, както няма и да има изследвания защо алкохола е разрешен и в едно с цигарите се продават на всяка крачка а разни зелени билки водят към ефективна присъда въпреки, че нито са опасни, нито са вредни за здравето и т.н.
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #30
                                От: 5G

                                Относно зелените "билки" имам наблюдение в/у употребяващи от 25г. Те също мислят като теб, но отстрани резултата изглежда по-различно.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X