Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дт 75

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дт 75

    Здравейте, мога ли да намеря части за дт-75. Ходова част,трансмисия,двигател?
    Има ли колега, добре запознат с този модел машини?
    Последно редактирано от Николай Колев-64; 04-06-19, 21:29. Причина: Допълнение
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

  • #2
    От: Дт 75

    Дт-то е голяма болест,нещо като отмъщението на инджинеро.Ако можеш-бягай на далеко,ако все пак ще трябва да се прави-насреща съм.Имах такова чудо преди години и няма нещо което да не съм разглобявал,части навремето пазарих от агромашина Русе,сега нямам идея кой какво внася.
    Какво му е на дрегела освен,че не завива!?Със кой мотор е?Има версии със А-41(бутална група ЯМЗ),СМД-17,СМД-21(бутала комбайн Нива) и май още някаква версия.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Дт 75

      Некой интересува ли се от книжка за ДТ-75 на съвеЦки?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1533038359_tdt7570o11.jpg
Прегледи:1
Размер:13.2 КБ
ID:5814838
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Дт 75

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Дт-то е голяма болест,нещо като отмъщението на инджинеро.Ако можеш-бягай на далеко,ако все пак ще трябва да се прави-насреща съм.Имах такова чудо преди години и няма нещо което да не съм разглобявал,части навремето пазарих от агромашина Русе,сега нямам идея кой какво внася.
        Какво му е на дрегела освен,че не завива!?Със кой мотор е?Има версии със А-41(бутална група ЯМЗ),СМД-17,СМД-21(бутала комбайн Нива) и май още някаква версия.
        Не мога да намеря нови части,ходова част и трансмисия.Днес разбрах че силоотводния вал липсва,основно той ми трябва да задвижа мулчер.Този вал предполагам се задвижва от короната на дифа?
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • #5
          От: Дт 75

          При руснаците гледам има два вида ВОМ-ове за ДТ. 540 и 1000 оборота.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X