Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За уазковите мостове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: За уазковите мостове

    Всеки , който има нефтопродукти в кръвта, къде от любопитство, къде от "пагубното" влияние на адреналина във всеки момент е готов да изпита границите на издръжливостта на всяка една марка (счупи не счупи все ще намери повод да разглоби и усъвършенства) В тубата има клипове на един мисля , че е чех .Направо съм очаровам , от неговия Gaz 69 Special. Много интересно окачване. управление и блокажи е направил . Може да интересно за колегите:
    https://www.youtube.com/watch?v=mbRqmydEHH8&t=9s

    Коментар


    • #62
      От: За уазковите мостове

      Изгледах го-потрудил се е, ама това е само за състезания. Пълната хидравлика на управлението няма как да се узакони у нас, за да е колата легална за каране на пътя. Идеята с пружинното предно окачване също е с някаква такава цел.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #63
        От: За уазковите мостове

        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        ...Пълната хидравлика на управлението няма как да се узакони у нас...
        Не знам дали изобщо накъде може да се узакони. Неизправност значи пребиване, а в другия случай само по-тежък волан.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #64
          От: За уазковите мостове

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Не знам дали изобщо накъде може да се узакони. Неизправност значи пребиване, а в другия случай само по-тежък волан.
          Селскостопанската техника е масово с такова изпълнение,ограничена до 40 км/ч.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #65
            От: За уазковите мостове

            Само че пукането на един хидравличен маркуч значи загуба на управление.Нямам си идея как се държи въпросната система над 40км/ч, но тоталната загуба на управление ме притеснява повече от неточен или много рязък волан.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X