Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 4.7 2000г.проблем с BCM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee 4.7 2000г.проблем с BCM

    Здравейте колеги,от известно време притежавам Jeep Grand Cherokee 4.7.
    Още от деня на покупката започна с номерата,а именно стартира нормално,след известно време му светва лампата на имубилайзера,климатроника започва да показва температурата във фаренхайд,при опит да я върна в целзий не ми позволява.Често ми изгасва по-време на движение,и при стартиране веднага запалва.В даден момент спират да работят уредите на приборното табло,но колата се движи.Имаше скъсани кабели на лявата врата,възтанових ги.Смених датчика на К.В. както и комфорт модула заедно с бушонното табло,приборното табло,но проблема си остана.
    Ще бъда благодарен на помощ от ваша страна!

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee 4.7 2000г.проблем с BCM

    Вазможно е да е проблем със контактния ключ, което е по често срещано при следващия модел, но пробвай по време на двежение да размърдаш контактния ключ във всички посоки.

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee 4.7 2000г.проблем с BCM

      Не е от ключа,пробвах го.

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Grand Cherokee 4.7 2000г.проблем с BCM

        Клеморед
        R 727cc BB KIT
        ZJ V8
        WK2 V6

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Grand Cherokee 4.7 2000г.проблем с BCM

          Здрасти , има късо съединение на комуникационната шина някъде , тегаво е за откриване !
          Еди Рангелов : 0885 088 444
          Няма незаменими има незабравими хора !!!

          Коментар


          • #6
            От: Jeep Grand Cherokee 4.7 2000г.проблем с BCM

            Наистина е тегаво и започва да ми писва,благодаря все-пак!

            Коментар


            • #7
              Откри ли решение на проблема колега

              Коментар


              • noname12
                noname12 коментира
                Редактиране на коментар
                Вероятната причина е в BCM-а. Ако не можеш да си го оправиш сам (т.е. ако не работиш в сервиз) търси Еди!

            • #8
              Така де,ама колегата е писал че го е сменил и проблема си остава,а моя проблем е едно към с неговия, температурата става във Фаренхайт,стрелките спират да работят, подсветката на таблото мига,прозорците спират да работят .след 15 мин работа на двигателя всичко се оправя,което ме навежда на мисълта да не е някоя спойка и като се позатопли да се оправя...а BCM трябва ли да се обучава ако си купя друг

              Коментар


              • noname12
                noname12 коментира
                Редактиране на коментар
                При ме след 5-10мин работа спираше да работи всичко, което се оправлява BCM-а. Това което Еди ми каза, че е направил е, че е подилил спойките. След това този проблем не се е появявал никога, но като цяло това недоразумение не се задържа дълго при мен.
                Айде дано да съм ти от помощ, но да знаеш, че много често при подобни симптоми повредата е различна!

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X