Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на китаец ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на китаец ...

    Здравейте,
    Решил съм да взема Атв за разходка(не тежък офф роуд) в гората, черни пътеки и тем подобни.
    Спрях се китайско атв само заради цената. До сега не съм имал опит с такъв тип машина и ми е интересно да пробвам дали ще ми хареса начинанието.
    Спрял съм се на три модела:
    Keewey 250cc Dragon - на 5000км
    Bashan 250cc - на 500км
    Shineray XY400ST 2- на 1000км

    Въпроса ми кое си заслужава най-много? Кое е по-надеждно(ако може да се ползва тази дума при китайците), по-малко трошливо, да има резервни части и тн.
    Последното е по-мощно и се притеснявам да не се хвърля някъде.

    пс Аз съм 185см и 110+кг

  • #2
    От: Избор на китаец ...

    То е единствения ти разумен избор. Нямам наблюдения над модела но другите две ще са ти много слаби

    Коментар


    • #3
      От: Избор на китаец ...

      Карах шинерей 250 кубика едно цяло лято... Да кажем на леки, до средно леки разходки... Останах много очарован от китайчето... Веднъж скъса оста на задната ос, веднъж бендикс и в началото на сезона му сложих текстолитени втулки на носачите, накрайници от някъв мерцедес, с шарнирите също имаше някви игри и май това беше. Най-интересното беше, че гореше точно на половина на американчето и япончето с които карахме заедно. Е, естествено се съобразяваха с мен, но за сметка на тва бях винаги на пълна гас. Висок съм 180 и тежа 110. Дано съм ти бил полезен.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X