Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Воден капан в Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Воден капан в Пловдив

    Отводняването най-вероятно е сметнато правилно и 60л/кв.м. няма да има проблем да бъдат поети от канализацията. Но като се прибави и това, което влиза допълнително отстрани и отдолу,
    нещата, според мен, имат съвсем друго измерение.
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • #47
      От: Воден капан в Пловдив

      Града се наводнява всеки път, защото канализацията връща. И така е от много години.
      Но - Тотев открадна парите.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #48
        От: Воден капан в Пловдив

        Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
        ... Но като се прибави и това, което влиза допълнително отстрани и отдолу,
        нещата, според мен, имат съвсем друго измерение.
        Стига, де, това е влизало и пак ще влиза. Ако някой е забравил да го включи в сметката, то това не е грешка на природата.

        Коментар


        • #49
          От: Воден капан в Пловдив

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Обясни, след като си компетентен, какво общо има ремонта с наводнението.
          Аман от коментатори дето все някой им е крив.

          ...подменени са водородът, канализация, има и допълнителни отводнителни шахти...

          Това из прес съобщението на кметЯ,викаш като най-нормалното нещо е на света е след първия по сериозен дъждец да се наводни?


          Коментар


          • #50
            От: Воден капан в Пловдив

            Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение

            ...подменени са водородът, канализация, има и допълнителни отводнителни шахти...


            И канализацията и новите отводнителни шахти се включват къде?

            Пред мен, на бул Марица, на 10метра от реката канала връща винаги при по-голям дъжд. Става море дълбоко 60см.
            За да не ми се наводни фирмата правя какво ли не.
            Но това се случва от времето на Гърневски и проблемът е, че канализационнта мрежа не смогва на града.

            Но за такива като теб е по-важно да плюят по управата, вместо да си използват мозъците.
            Айде сега провери от коя година се отлага водния цикъл на Пловдив и защо.

            Аз ако съм Тотев няма да си мръдна пръста да правя нещо. Защо, за да ме псуват такива като теб ли?
            Последно редактирано от rusev; 03-06-19, 22:17.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #51
              От: Воден капан в Пловдив

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Ще питам кмета като го видя!
              Аз не се шегувам,съученици сме.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #52
                От: Воден капан в Пловдив

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Аз не се шегувам,съученици сме.
                Аз не бих го споменавал, но ти си знаеш...

                Коментар


                • #53
                  От: Воден капан в Пловдив

                  60л/кв.м. са 6 сантиметра на всякъде , не е проблема в количеството, а във времето за което се изсипва. Все едно да лиснеш в мифката кофа вода, но това не прави кмета честен. То къщи, хотели не се строят със заплатка.... Не се сещам за човек, който да го харесва, а всъщност тези които смучат покрай него.
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • #54
                    От: Воден капан в Пловдив

                    Няма ли снимки от Шикер Маалa, бе батеееее? Не вервам коньо да закъса с каруцата, беееее!
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Воден капан в Пловдив

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      https://youtu.be/lCNpzKQB7iw

                      Това е от леките водни препятствия.

                      https://youtu.be/jqLojywkAjI

                      Тук газя най-дясно,в дълбокото,щом е почти до предния капак,е около 1.3-1.4
                      Анатолий, на втория клип песента кърти - Summertime Sadness - право в целта и точно навреме
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Воден капан в Пловдив

                        Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                        Аз не бих го споменавал, но ти си знаеш...
                        Не се гордея
                        Виж за Ральо ми е кофти



                        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                        Анатолий, на втория клип песента кърти - Summertime Sadness - право в целта и точно навреме
                        Радио 1 рок ,във всички коли.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #57
                          От: Воден капан в Пловдив

                          Плаването с лодки не е новост в града ни.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61922487_467314040691265_8712574475444420608_n.jpg
Прегледи:1
Размер:52.4 КБ
ID:5814809

                          Помислете над това: какво се случва, когато найлоново пликче падне в мивката и водата го тикне към сифона? Колко изхвърлени торбички има в града, а колко шахти?
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #58
                            От: Воден капан в Пловдив

                            Мога да проема наводненията като нормално следствие на стихиите. Не мога да приема абсолютно неадекватните действоя на милицията - бяха завадрили някои от наводнените участъци и си седяха с ръце в джобовете докато гражданството се чудеше какво да прави и от къде да мине. А можеха да помогнат по много начини. Как един не видях да се опита активно да подпомогне движението - това не разбирам. Това не съм го виждал никъде по белия свят.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Воден капан в Пловдив

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              ...Тотев открадна парите.
                              Tи го написа не аз.Като гледам и доста народ май е на това мнение.На кмета да му се радваме ли в такава ситуация или какво?Днес с половин уста се оправдават,че не са чистили шахти от зимното опесъчаване,май се били позадръстили преди валежите...И нещо не мога да ти схвана тезата,наводнява ти се фирмата но управата е ок?

                              А тъпотията ''Аз ако съм Тотев няма да си мръдна пръста да правя нещо за да не едиквоси'' няма да я коментирам изобщо...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Воден капан в Пловдив

                                Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                                Tи го написа не аз.Като гледам и доста народ май е на това мнение.На кмета да му се радваме ли в такава ситуация или какво?Днес с половин уста се оправдават,че не са чистили шахти от зимното опесъчаване,май се били позадръстили преди валежите...И нещо не мога да ти схвана тезата,наводнява ти се фирмата но управата е ок?

                                А тъпотията ''Аз ако съм Тотев няма да си мръдна пръста да правя нещо за да не едиквоси'' няма да я коментирам изобщо...
                                Moже пък и да си прав....
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X