Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki sixteen ужасен вой

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki sixteen ужасен вой

    Здравейте колеги !
    Имам проблем с моето моторче, а именно като карам вие като на умряло.Направо м е е срам да карам по улиците. Като го купих имаше лек шум, но поради незнание(първи мотор ми е) не обърнах внимание.
    Карах го около 4 000 км и тази година почна този вой. Отдадох го на редуктора, смених вече два редуктора- все същата работа с малка разлика. смених и всички лагери на редуктора, без този на оста на съединителя и торковете. Виждам се в чудо вече. Някой ако има идея, нека сподели. Благодаря предварително

  • #2
    От: Suzuki sixteen ужасен вой

    Не познавам "миксера", ма не е ли по-добре да го закараш на майстор? Ремък сменен ли е?

    п.п. И някой що не изтрие втората тама дето се дублира?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Suzuki sixteen ужасен вой

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      Не познавам "миксера", ма не е ли по-добре да го закараш на майстор? Ремък сменен ли е?

      п.п. И някой що не изтрие втората тама дето се дублира?
      Колега, мислиш ли, че не съм хо ьакарал на майстор(и)? Трима даже, но никой не се справи. Имаме насоки, но затова питам някой дали е имал подобен проблем. Трета кутия ще сменям. Не може всичките да са кофти сякаш, въпреки, че все пак са втора употреба. Относно дублирания пост-не намерих откъде да го изтрия

      Коментар


      • #4
        От: Suzuki sixteen ужасен вой

        А лагерите на коляновия вал проверихте ли? Малко по-лесно ще е ако направиш клипче, за да чуеме точно какъв е звука, иначе само гадаеме.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X