Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на CUV или SUV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Съвет за избор на CUV или SUV

    Оххххх, 250.000 км кола внос от Италия. Голям Джак ПОт те чака - тая кола си е скрита лимонка. Като знам,че сменят на 80.000 км маслото жабарите, а че се сменя и масления филтър...не знаели, оле майко. От Италия кола на тез километри...котка в чувал.
    JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
    Тел: +359 887 847261

    Коментар


    • #32
      От: Съвет за избор на CUV или SUV

      Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
      Оххххх, 250.000 км кола внос от Италия. Голям Джак ПОт те чака - тая кола си е скрита лимонка. Като знам,че сменят на 80.000 км маслото жабарите, а че се сменя и масления филтър...не знаели, оле майко. От Италия кола на тез километри...котка в чувал.
      2005, 250 000, с газ - да бе, повярвах.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #33
        От: Съвет за избор на CUV или SUV

        Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
        2005, 250 000, с газ - да бе, повярвах.
        Асене, аз не съм и твърдял,че е на толкова км от 2005 с газ, а само цитирах това,което видях на обявата в линка от колегата по-горе. Аз лично съм против газовите изпълнения, а за италиански "нововноси" да не говорим. Та и аз като теб не вярвам.
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • #34
          От: Съвет за избор на CUV или SUV

          Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
          Асене, аз не съм и твърдял,че е на толкова км от 2005 с газ, а само цитирах това,което видях на обявата в линка от колегата по-горе. Аз лично съм против газовите изпълнения, а за италиански "нововноси" да не говорим. Та и аз като теб не вярвам.
          Аз нищо конкретно към теб, просто не знам как им се връзват хората на тия мошеници по автокъщите за километрите. Но тук хората обичат да бъдат лъгани, да им лустросат някоя барака, да и върнат километрите и те щастливи. И гордо заявяват - аз кола карана в България не купувам, тя била с разбито окачване. Против газта нищо нямам, аз даже съм и голям привърженик, просто газта на запад е скъпа и за да сложиш газ или си голям фен, или се кара много.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #35
            От: Съвет за избор на CUV или SUV

            За израза "Не купувам кола карана в България" и аз съм твърдо против.Та кола от БГ попаднала на читав собственик е на светлинни години по-добра от така нареченкя "НОВ ВНОС".
            За километрите никой не вярва.Надява се да е потдържана разумно и да уцели добра кола.А това го загледах защото е с ръчна ск.кутия,не че е нлв внос.Има и още едно в Хасково с ръчни,то е от БГ,не е внос.Ще го видя и него.
            Гледам да е с ръчни,а не какъв внос е.Че с тия автомати съм ная на зад финансово.Може и да съм карък и аз де,де да знам.

            Коментар


            • #36
              От: Съвет за избор на CUV или SUV

              Ръчните скорости като смениш един съединител комплект и "келепира" отиде... А на някои модели /например Сф първа генерация/ съединителя свършна бързо
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #37
                От: Съвет за избор на CUV или SUV

                Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                Аз нищо конкретно към теб, просто не знам как им се връзват хората на тия мошеници по автокъщите за километрите. Но тук хората обичат да бъдат лъгани, да им лустросат някоя барака, да и върнат километрите и те щастливи. И гордо заявяват - аз кола карана в България не купувам, тя била с разбито окачване. Против газта нищо нямам, аз даже съм и голям привърженик, просто газта на запад е скъпа и за да сложиш газ или си голям фен, или се кара много.
                КОелга, не бягай от автомат или ръчни предавки, ами бягай от Италиански Нововнос. Има да се кръстиш и после да псуваш. Дето каза колегата по-горе, по-добре си вземи нещо карано в БГ и добре поддържано, дай малко повече кинти, но после ще си спестиш главоболията от ходене по майстори, освен ако сам ти не си такъв.
                JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                Тел: +359 887 847261

                Коментар


                • #38
                  От: Съвет за избор на CUV или SUV

                  За повече кинти и аз вече съм на това мнение.Ама за италянки или не.....какво от това,че взех французойка?Може би 15 коли смених с ръчна ск.кутия,на някой даже само газ,ни масло,ни ремъци.Един път в живота си реших и аз да видя автомат(Пежо 607 бензин)и си изплаках сълзите.Карах го 100км(около седмица)и 6 месеца по мъките като изгърмя автомата.И от 3600лв я взех ми седна на 6600лв.Едвам я махнах от главата си.Та ръчната ск.кутия е по-добрия вариант.Вземам колата карам си я и си я продавам.Един път не съм сменил маховик и т.н.
                  А за карана в БГ и малко повече пари съм твърдо ЗА.Въпреки че пежото беше от БГ ама беше на долната ценова граница де.
                  Бая научи по трудния начи и сега бая избирам и съм придирчив.Ама ще улуча добър екземпляр.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Съвет за избор на CUV или SUV

                    https://m.cars.bg/offer/c3173881
                    Ей това излезе вчера.Бил със история и бая читав.Маа всеки си хвали стоката.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Съвет за избор на CUV или SUV

                      Първоначално публикуван от vesko_78 Преглед на мнение
                      За повече кинти и аз вече съм на това мнение.Ама за италянки или не.....какво от това,че взех французойка?Може би 15 коли смених с ръчна ск.кутия,на някой даже само газ,ни масло,ни ремъци.Един път в живота си реших и аз да видя автомат(Пежо 607 бензин)и си изплаках сълзите.Карах го 100км(около седмица)и 6 месеца по мъките като изгърмя автомата.И от 3600лв я взех ми седна на 6600лв.Едвам я махнах от главата си.Та ръчната ск.кутия е по-добрия вариант.Вземам колата карам си я и си я продавам.Един път не съм сменил маховик и т.н.
                      А за карана в БГ и малко повече пари съм твърдо ЗА.Въпреки че пежото беше от БГ ама беше на долната ценова граница де.
                      Бая научи по трудния начи и сега бая избирам и съм придирчив.Ама ще улуча добър екземпляр.
                      Само газ викаш ...
                      Ма то и други са като теб, пък после предишният собственик им бил виновен, щото бил мърляч и нищо не бил барнал като обслужване.
                      Явно има нЕква логика и компенсация в тоя живот.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X