Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за Санта Фе в Русе?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за Санта Фе в Русе?

    Здравейте, колеги!
    След дълго чудене,гледане и возене на всякакви строителни м-ли и т.н. в новата ми кола, реших да си взема някаква за товарна и се спрях на Санта Фе 2004 2.0 CRDI 125 к.с.(колебаех се м/у Рав 4(1 и 2), ЦР-В и Санта Фе). Харесах си един екземпляр, макар и поизгнил отдолу, го капарирах. Колата ще се ползва основно като товарна и кучевоз и като така, за мен беше важно да не е с прекалено висока първоначална инвестиция и да е в движение(в Хюндай - Русе казаха, че има за смяна 1 шарнир само, но е поизгнила, което за сега не е драма). Оттам нататък ще инвестирам в нея каквото е нужно, мисля си за смяна на шасито, но евентуално ще е догодина(някой да е правил подобна гимнастика?).
    Основната ми питанка е някой може ли да ме насочи към читав сервиз в Русе?

    Благодаря предварително на всички, които решат да споделят опит, бил той положителен или не!

  • #2
    От: Сервиз за Санта Фе в Русе?

    Привет, колеги!
    Питането се променя
    Търся тенекеджия в Русе Вчера взех Сана фе-то, днес го покарах и установих, че ръчната не работи и има едно леко прекъсване на двигателя(според офиц. сервиз всичко е в норми по двигателя) като караш, независимо на каква скорост и с каква скорост, идеи?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Inked20190612_190452_resized_1_LI.jpg
Прегледи:1
Размер:587.6 КБ
ID:5816011Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Inked20190612_190503_resized_1_LI.jpg
Прегледи:1
Размер:645.3 КБ
ID:5816012Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Inked20190612_193020_resized_LI.jpg
Прегледи:1
Размер:647.7 КБ
ID:5816013Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190612_183614_resized_1.jpg
Прегледи:1
Размер:326.8 КБ
ID:5816014Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190612_183748_resized_1.jpg
Прегледи:1
Размер:713.1 КБ
ID:5816015

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за Санта Фе в Русе?

      Първоначално публикуван от caterpilar Преглед на мнение
      ...
      ...
      Оттам нататък ще инвестирам в нея каквото е нужно, мисля си за смяна на шасито, но евентуално ще е догодина(някой да е правил подобна гимнастика?).
      Основната ми питанка е някой може ли да ме насочи към читав сервиз в Русе?

      Благодаря предварително на всички, които решат да споделят опит, бил той положителен или не!
      Няма как да смениш шасито, конструкцията е самоносеща, няма отделно шаси.
      Прекъсването иска диагностика, а с ръчната всеки що-годе грамотен автомонтьор би трябвало да се справи.
      Щом казват, че всичко е наред, и колата е работна, карай, то ще си покаже.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за Санта Фе в Русе?

        Благодаря за насоките, колега!
        Диагностика ще има, ще я карам на сервиз. А това, че от "официалния" са казали, че всичко е ОК, а в същото време са пропуснали проблема с ръчната спирачка, който е очеваден(не че аз не съм де), а може би и други не ме изпълва с доверие в тяхната оценка. Иначе машината е пушка, набира добре, широка и удобна, даже и за Балкан
        Доволен съм от покупката и дано така да остане
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190615_170235_resized.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5816196

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X