Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

    Ако колата ще се кара, а не гледа от вън, една "Multipla" изглежда е по-добро решение.
    FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

    Коментар


    • #17
      От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

      Ловецо на тигри, не се занимавай с глупости, вземи една Хонда Джаз, Тойота Ярис, или Сузуки Суифт, и я остави жената да се вози...
      Ако искаш новата и кола да се превърне в твое ново хоби, вече е друг въпрос.
      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
      0887/осемпет 66 4осем

      Коментар


      • #18
        От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

        http://www.ptcruiser.club/
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #19
          От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

          Темата беше информативна. Аз лично не го харесвам особено, да не говорим за вътрешния дизайн и абсурдната ергономия.
          Явно само двигателя става от цялата кола.
          Знаете, че жените харесват колите на форма и цвят. Моята не е изключение. Изобщо не я интересува, че въпросния модел е проблемен, щом и харесва. Като цяло, не харесва колите с модерна визия и именно затова харесва крузъра. Аз лично не бих си заменил Ксантията дори за два ПТ.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #20
            От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

            Жени... Моята искаше Ярис, аз и купих Секвоя. Нали все е Тойота! Айде сега капризи...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #21
              От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

              Айде сега и оправдания! Кажи си просто, че не си намерил дизелова тежка серия 7 или 80 ще те разберем!
              И аз не бих качил жената и детето в Ярис!
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #22
                От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                Айде сега и оправдания! Кажи си просто, че не си намерил дизелова тежка серия 7 или 80 ще те разберем!
                И аз не бих качил жената и детето в Ярис!
                Дизел няма! Има само разни пикапи ама аз исках багажник.
                По принцип уважавам мнението на жената за каквото и да е. С изключение на коли. Там общо взето е “караш каквото има”. Ярис?! При тия джугани наоколо, как пък няма да си кача семейството в някаква въшка... Ама трудно щяла да се качва в нея, ми има си стъпенки за тая работа!
                И тоя PT Cruiser ...егати гадната кола! Че се троши на поразия е едно на ръка, ами и вътре си като наказан. Ергономията на Трабанта е по-добра!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #23
                  От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

                  За багажника напълно те разбирам!
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

                    Мойта искаше БМВ преди 15 години,тия дни не съм я питал какво иска ма и оплаквания няма.

                    Как ли пък няма да слушам жената за коли еле ако не уцели кое и какво,на мен да ми влиза я па я
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

                      Първоначално публикуван от Иван_Иванов Преглед на мнение
                      +1, двигателния отсек е колкото да влезе двигателя. Като ми изгоря крушка на фара гледах като полезно изкопаемо докато открия, че трябва да навия волана и да бръкна между гумата и калника за да сменя крушката.
                      Ми нема се пуашиш, и тия от Ауди явно са преписвАли от Крайслер.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мнения за Chrysler PT cruiser diesel

                        Да бе само збутани коли почнаха да правят ,да си счупиш ръцете само да завреш подвижна лампа около мотора,а трябва и с интрументи да се бърка.Ауди до старата А6 ца си е разкош за работа,след това с Круизъра са в една група за кофти за подръжка коли по моторен отсек .Круизъра за такъв клас кола е зверски с цена на частите ,бензиновия харми като ЗиЛ и си е кофти като машина.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X