Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогне ми за избор на фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помогне ми за избор на фронтера

    Има начин. Самоделка резервоар (може и от неръждавейка да е) и бутилка отдолу. Макар, че аз моята си я карам на бензин и газ никога няма да и сложа. Карал съм много и на газ и на метан, та не е до предразсъдъци ... Разхода не е толкова страшен, че да си струва.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #17
      От: Помогне ми за избор на фронтера

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      Има начин. Самоделка резервоар (може и от неръждавейка да е) и бутилка отдолу. Макар, че аз моята си я карам на бензин и газ никога няма да и сложа. Карал съм много и на газ и на метан, та не е до предразсъдъци ... Разхода не е толкова страшен, че да си струва.
      И аз съм така,Бутилка 50л.максимално назад ,пред нея резервоар с външна помпа и е идеално решение.8 години карам така.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #18
        От: Помогне ми за избор на фронтера

        Купих си фронтера 2.3тд дълга база реших че ми е достатъчно

        Коментар


        • #19
          От: Помогне ми за избор на фронтера

          Честито ! Обаче чакаме снимки .
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #20
            От: Помогне ми за избор на фронтера

            Честито! Дано да е читава, че са бая старички вече и да те радва. Аз имах такава 8 г. и не ме е разочаровала нито за миг. Ако ти трябва помощ за нещо, казвай. П.П. Имам като нови (в смисъл в идеално състояние) автоматични хъбове за нея. Свалени са от сегашната ми Фронтера, дето 4х4 въобще не и беше ползвано като я взех. Маслото в предния диф беше бистро като току-що налято
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #21
              От: Помогне ми за избор на фронтера

              Първоначално публикуван от Off_RoAd955 Преглед на мнение
              Купих си фронтера 2.3тд дълга база реших че ми е достатъчно

              Честита да ти е, карал съм Опел Рекорд 2.3 D, същия двигател но без турбо, въпросния двигател хич не обича да го юркаш, карай го лекичко с плавна газ, той ще си поема и тръгва като при камион, в никой случай не и вади душата ако решиш да я пържиш на магистралата, ще си имаш големи проблеми, това от опит ти го казвам.

              Коментар


              • #22
                От: Помогне ми за избор на фронтера

                Носи на "пържене", вЕрвай ми. 2,3Д и 2,3 ТДИ са доста различни като темперамент и динамика. С тоя "мъртвец", както се беше изразил един колега по-горе, вдига 140-150 и си ги държи без даже да се задъха. Но ако жалиш мотора, комфортната скорост му е около 110-120. Ако пък караш супер лежерно и не вдигаш повече от 90, разхода е около 7,5/100, което за два тона туч с Кобри и аеродинамика на гардероб си е доста добре. А иначе на лигав път само на заден мост ако си с тежък крак завоите ще ги вземаш с вратите напред ....
                Последно редактирано от kuzdov; 31-05-19, 21:17.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #23
                  От: Помогне ми за избор на фронтера

                  Благодаря колеги ! Ще кача снимки,оставих я веднага за обслужване и смяна на масла в мотор,скорости,раздатка,дифове да ми е сигорно веднага след като я взема ще кача снимки

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помогне ми за избор на фронтера

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-05-b0dc5f3c7277b68b131278099caecfe727b83f587228ecb682b3f0474a8a1bae_686a7ab8.jpg
Прегледи:1
Размер:245.2 КБ
ID:5814889Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-05-b517cb2d1dc82d3af0e7556e2b654fcde262005a7f1729644814d8941e386b78_b9f8695.jpg
Прегледи:1
Размер:245.6 КБ
ID:5814890

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X