Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Майстор за двигателя на Сузуки Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Майстор за двигателя на Сузуки Самурай

    Здравейте, търся читав майстор за Сузуки Самурай 1.3 бензин, 96 г. Автомобилът е нов внос от Германия. Проблемите са му, че след като регистрирах и обслужих в що годе читав сервиз започна да прекъсва на ниски обороти, дави се и не изгаря бензина. След повторното вкарване в сервиза поради възникналия проблем смениха свещи, кабели към тях, горивен филтър, но промяна няма. Явно момчетата няма да могат да го оправят защото започват да гадаят какво му е. Трябва ми човек, които има опит с такива двигатели, а не да се чуди и да налучква от какво може да е проблема. Препоръчително е да в района на София.

  • #2
    От: Майстор за двигателя на Сузуки Самурай

    Здрасти колега. От мн години имам самурай, който поддържам редовно и според препоръките на производителя (по книга както се казва). Преди 2 години направих основен ремонт и мога да ти кажа че двигателя като такъв е изключително елементарен. Проблема при самурая е сложния карбуратор, който за съжаление няма кой да диагностицира и ремонтира, за настройка въобще да не говорим. Масово се сменят със ладови, както направих и аз. Проблемите с богата смес изчезнаха и стана изключително приятен за каране. Поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Майстор за двигателя на Сузуки Самурай

      До къде стигнахте с проблема?
      Сузуки Самурай-старт от скрапа
      0885192667

      Коментар


      • #4
        От: Майстор за двигателя на Сузуки Самурай

        Не съм го отстранил все още. Новото което прави е, че постоянно сменя ниските обороти. Аха да угасне и си ги увеличава, след това пак надолу и така. Ако имаш майстор давай координати, че е много изнервящо.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X