Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети за обиколка на Пулия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съвети за обиколка на Пулия

    Браво! Чакам пътеписа и планирам ходене до там. Може би догодина на пролет.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #17
      От: Съвети за обиколка на Пулия

      Напролет или наесен е по-добре, че лятото е горещо. Дотогава ще прочетеш и пътеписа. Не се майтапя, имам още наколко неподготвени през времето на 3-годишната ми неактивност. Първо те.
      Пропуснах нещо за Пулия. В населените места има кръстовища, където на главната широка улица има знак "Стоп" и предимството е дадено на страничната, която е доста по-тясна. Явлението е доста необичайно и нелогично, освен това го няма белия информационен знак, който с дебела линия показва кое направление е с предимство. Само знак "Стоп" и бяла стоп-линия на асфалта, която в повечето случаи е изтрита и едва си личи. Среща се доста често, затова го споменавам. Дори на една място предимството беше на изход от някакъв имот.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • #18
        От: Съвети за обиколка на Пулия

        Такова предимство на малка улица пред голяма се прави на кръстовища, където движението по широката улица е много интензивно и влизането на коли от малки улици е трудно и рисковано. Виждал съм го само в Ю.Италия.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X