Обява

Свий
Няма добавени обяви.

New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Ко?! НЕ!

    Tesla reported a massive loss in the first quarter of 2019 as it struggled to deliver its mass-market Model 3 and faced challenges...

    От къде ги измисляте тия бисери?

    Я кажи какви лични наблюдения имаш върху американците и техните коли.
    Преките ми наблюдения върху американците ще ги пропусна, щото ще отидем на друга дискусия. Американските коли са си съвсем ОК за моите критерии, но по лични наблюдения всеки, които малко нагъзарее моментално се мята на BWM/Mercedes.

    Чака ли се Тесла? Щом се чака, независимо от финансовите показатели на фирмата, колапса не е близо.

    Коментар


    • #47
      От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      От общо 8-9 месеца, изкарани в щатите през живота ми, съвсем уверено твърдя, че по-удобна кола от американската няма, не е измислена и едва ли скоро ще се появи. И да стане, няма да е в Европа, със сигурност. Там глезотията е издигната в култ. Отношението към клиента-коренно различно и всеки производител, търговец и т.н. по веригата е наясно, че не предложиш ли на клиента върха на сладоледа, го губиш завинаги.
      ...
      Според мой роднина дребен вносител за части за Хамерикански бангии най-доброто, което някой може да си позволи е премиум марка японски автомобил разработен и произведен за щатския пазар.

      Има и по-дълго обяснение, това е само извода.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #48
        От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

        Напълно можеш да му вярваш на твоя човек. Японско за щатите няма нищо общо с японско за Европа.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #49
          От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          Напълно можеш да му вярваш на твоя човек. Японско за щатите няма нищо общо с японско за Европа.
          Както и японски производител (Toйота) с американска сглобка направена от тлъсти хамериканоси в Тексас или Мисисипи
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #50
            От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

            Ииииййй.........понеже си гледам таа вечер "кенефи" разни та ми попаднА е те тфа

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21565251367944269_Id.jpg
Прегледи:1
Размер:13.6 КБ
ID:5820855

            и почвам да са чудя треа ли аджебаа да си купувам т.хАртия с "кенефо"??
            Малко стара тема ама да я повдигна клюкарски.........
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
              Малко стара тема ама да я повдигна клюкарски.........
              Я и аз. Днес минава покрай мен едно таквоз странно, "small-size" май по ония презокеанските стандарти, ама сърцето ми трепна. А отзад дискретен надпис на кирилица "кадилак. бг" Тутакси пробвах адреса на сайта - ами ХТ5 на цената на ... абе... кви Дачии, кви МрЕцедеси, кви пет леФа?! Лигите ми изтекоха! На фона на новината за сливането на "Крайслер" и "Фиат" с "Пежо"... май ще се сбогуваме с Jeep-ките, че много скъпо ония в с.Кладница ги продават новите американски изпълнения, а официалния дилър - "Wrangler" с 1,1 турбо?!
              Та... GM казвате?
              Някой има ли вЧеПетления от "Кадилаците" ?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X