Обява

Свий
Няма добавени обяви.

New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

    Аре бате простотията пак изби!Ясно е колко е в час колегата,щом сравнява Ламбо ,Q 8 ци и други паркетници с работен пикап с фул екстри.При първите тия екстри са плащат допълнително кеш ,при американците са стандартно оборудване,а пък при.високите им класове нема нищо равно европейско!Сензори за алкохол ,автоматични колани имат още преди 70та ,както и много други екстри ,като климатици,турбо и кво ли не,за разлика от европейските талиги по това време!Колегата се изказва все едно кара летяща чиния последен модел!Деа и тъпотията!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #32
      От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

      и аз !
      - "пластмасов сандък" - писах че товарната част при Chevy е желязна за разлика от FORD Където е алуминий и в Щатите всеобщото мнение е че са по здрави.
      - имаш "нов американски" шавролет -идеално, покажи малко снимки да изплакнем очите, аз бих се радвал въпреки че ми е чудно като ти знам мнението за него защо го държиш и караш "тоя кенеф"?
      - "на цената на Дъстъра" - Дъстъра ми излезе 36 хилки БГ лева за 5 години, Шавролета излиза над 76 хиляди $ за 4 години.
      - особено пък това за "всеки втори негър".......... тука ти гарантирам че всеки втори негър живее по-добре и спокойно и кара много по-добри коли от теб и има сигурно бъдеще, а като чета ти как и какво пишеш и как се държиш ................
      Разбрахме ти мнението, няма лошо, аз лично бих го приел ако покажеш снимки , клипчета най-добре да са твои, какво караш защо го ползваш - предполагам че ме разбираш

      Коментар


      • #33
        От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

        И аз таман препрочетох темата...много се заплетохме в ненужни спорове и ще кажем някоя и друга глупост за която после ще съжаляваме.
        Та ако трябва , от който зависи да я праща в кошчето.
        Исках само да споделя, разбрах те какви коли карам та като ни посрещнаха с трак-а на летището си беше приятна изненада и като седнах вътре а после и като покарах 100-на мили..........
        Кеф си беше, карам все нови коли, но тука изживяването ..ходихме и за сърни, ходих ме и на риболов - ами какво да Ви кажа, пожелавам на всеки такива емоции па ако ще да е с не знам си какъв "кенеф".
        Имам и други много хубави клипчета ама като знам какво може да последва и

        Живи и здрави, късмет на всички позитивно настроени колеги и най-важното е като теглите чертата винаги да сте отгоре!

        Коментар


        • #34
          От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
          Шма уморите от смях хора...Абе, тоя пластмасов сандък, че е кенеф - няма да споря с никой, (сякаш нямам нов американски шевролет, та да ми обяснява някой, колко малък боклук е) ама ми стана смешно представянето в клипа - чудовище, звяр, летяща чиния, ццц и т.н сякаш Su-57 си е купил бе майка му кошник, на цената на Дъстъра, ко толкова можеш да се захласнеш! Разбирам да е нещо Урус, Кю8...а то еднолевка, дето всеки втори негър го купува и след две седмици го разкарва! Ае пишете си...
          Излагаш се.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #35
            От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

            и усръ темата на човека , отвора!

            Коментар


            • #36
              От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

              И аз съм фен на американците!Макар и с не голям опит /с изключение на моя си "кенеффф"!Карал съм на приятели ГМС Юкон и Силверадо,и двете 2008ма.
              Еми ако мога ще карам един ден подобно.
              И да-обсъждането на каквато и да била тема не е коректно да се случва по този начин!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #37
                От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                От общо 8-9 месеца, изкарани в щатите през живота ми, съвсем уверено твърдя, че по-удобна кола от американската няма, не е измислена и едва ли скоро ще се появи. И да стане, няма да е в Европа, със сигурност. Там глезотията е издигната в култ. Отношението към клиента-коренно различно и всеки производител, търговец и т.н. по веригата е наясно, че не предложиш ли на клиента върха на сладоледа, го губиш завинаги.
                За пластмасата...то вече и в УАЗ има предоволно пластмаса. Та...не знам какво точно не им харесвате на щастките "кенефи". Нива и Дъстър по-добре ли е?
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #38
                  От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  ................................ Дъстър по-добре ли е?
                  Ааааааааааа за Дъстър-а или добро или нищо
                  6 години карах Дъстър. Взех го нов от магазина, купих го с цел /живеем на 9 км. от Русе и всеки ден по 2-4-6 пъти се пътува маршрута, вилата е на един баир и зимата си беше бая зор ако има сняг/
                  Ами за 6 зими никакви проблеми. Без суперлативи разбира се бях и съм доволен от Дъстър-а. Много спартанска кола но с всичко необходимо. Много проходима в града с "леки" забежки за по лоши пътища.
                  Много здрава се оказа, за този период и 120 000 км освен редовните ТО имам сменени предни накладки, комплект ремъци и ролка и 2 предни къси крушки. Би трябвало да е нормално-все пак е нова кола па ако ще и Дачия. И сега стои в гаража и подсмърча жално жално Исках да си го карам зимата, ама то зима ли беше!!! Никакъв сняг. А едно време колко сняг имаше

                  https://www.youtube.com/watch?v=J9zcjaYrxmo
                  https://www.youtube.com/watch?v=XpIlRK8oIuo
                  https://www.youtube.com/watch?v=3zG-74YqD7s&t=9s

                  Жена ми много си го харесва и всеки месец ме кара да го разхождаме до Червена вода и обратно. Ама взе да свиква с Х-а. Дано и той се окаже толкова здрав колкото дачията.
                  След 5 годинки ще споделя.
                  Много съм на ясно какво представлява Дъстър-а спрямо колите карани тука, не правя никакви сравнения но за целта за която го купих се справи много добре.
                  А и парите за малко, проходимо SUV-че са си повече от добри.
                  Е синковеца като го видя паркиран пред блока и гледа, гледа и вика "тате ти каква такваз кола си си купил"!? И все още ме бъзика постоянно.

                  Коментар


                  • #39
                    От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                    Няма по вълнуващ.и.незабравим момент за мене ,от първото ми качване на дърт американец,дърт ма 5000кубика.Чувстваш се човек и ти е някак си ти е сигурно с по 30см. дебели врати около себе с 5000куб. и 3 скорости дето можеш да си ги ръчкаш,какно се сетиш . Това чувство го имаш в почти всяка техна кола,де да имахме възможност за такива кенефи,въпреки че.ми стигат и ектрите и на един Рубикон.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #40
                      От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!


                      Напълно те разбирам!
                      Ей тия "дърти-те" както викаш съм ги карал...............мммммммммммммммм да, за мен си е било огромен Кеф! И на есен пак ще си ги покарам ей така за спорта, дано не им спре застраховката само синковеца.

                      ,

                      ,

                      Тоя белия DOGE e s 5,3 l. двигател, разкошна возия.

                      Коментар


                      • #41
                        От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                        АЯко тфа на втората снимка си ти-дразниш моля!!!!!!!
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • #42
                          От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                          Да се чуди човек защо американските автомобилопроизводители, изключая Тесла са в колапс? Защо символа на социален статус в самите САЩ е неамериканска кола?

                          Коментар


                          • #43
                            От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Да се чуди човек защо американските автомобилопроизводители, изключая Тесла са в колапс? Защо символа на социален статус в самите САЩ е неамериканска кола?
                            Ко?! НЕ!

                            Tesla reported a massive loss in the first quarter of 2019 as it struggled to deliver its mass-market Model 3 and faced challenges...

                            От къде ги измисляте тия бисери?

                            Я кажи какви лични наблюдения имаш върху американците и техните коли.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #44
                              От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                              Да се чуди човек защо американските автомобилопроизводители, изключая Тесла са в колапс? Защо символа на социален статус в самите САЩ е неамериканска кола?
                              Що изключваш теслата ?
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • #45
                                От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                                АЯко тфа на втората снимка си ти-дразниш моля!!!!!!!
                                Sorry!
                                Ако е за дразнене - има хубави клипчета с още по-хубави рибоци, ама.............

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X