Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

    Колеги следния проблем в Габрово. JEEP Liberty/Cherokee III с десен волан не искат да ми връчат малкия талон защото фаровете са ми с обратна дирекция.
    Някои от Стара Загора,Казанлък или Габрово със подобна машина с Леви фарове би ли ми съдействал за 2 -3 часа да сложа тези фарове и да мина прегледа ще заплатя и някакъв наем ако е необходимо или някой ако продава на по-разумна цена

  • #2
    От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

    Вземи си оправи фаровете вместо да вадиш очите на всички.

    Коментар


    • #3
      От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

      Дай дефиниция на "разумна цена". Okоло Габрово не се ли помещава една от най-големите морги за джипове? Иначе, примерно решение - https://www.sparesbox.com.au/part/na...v-60-55w-72048
      Последно редактирано от коко келеша; 24-05-19, 10:43.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

        Оправи си фаровете, ще се утрепеш някъде или по-лошо-ще утрепеш някой през нощта, защото няма да го видиш.
        Карал съм бус с такива фарове и десен волан. Транзит. Фаровете му са горе-долу на нивото на джипките. Ми за нищо не стават...
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

          На Мерцедес мл 163 след феислифта се оказа че се превключват за ляв и десен волан... виж може и на черокито да го има.
          0-

          Коментар


          • #6
            От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

            Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
            На Мерцедес мл 163 след феислифта се оказа че се превключват за ляв и десен волан... виж може и на черокито да го има.
            Това на стъклен фар няма как да се случи
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

              Първоначално публикуван от ozzmozisa Преглед на мнение
              Колеги следния проблем в Габрово. JEEP Liberty/Cherokee III с десен волан не искат да ми връчат малкия талон защото фаровете са ми с обратна дирекция.
              Някои от Стара Загора,Казанлък или Габрово със подобна машина с Леви фарове би ли ми съдействал за 2 -3 часа да сложа тези фарове и да мина прегледа ще заплатя и някакъв наем ако е необходимо или някой ако продава на по-разумна цена
              Болят ме пръстите, но ето, че доживях да напиша: Браво на КАТ-Габрово. Освен, че не виждаш като хората и заслепяваш.

              Коментар


              • #8
                От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

                Не няма опция за обръщане от ляво на дясно. Слагам китайчетата.

                Коментар


                • #9
                  От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Това на стъклен фар няма как да се случи
                  Има.

                  Ама то това Чероки със стъклени фарове ли е? Мяркал съм отблизо и нещо много ми евтинееше на поликарбонат.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

                    Пластмаска са си оригиналките в печката се стопи единия като го разкапсуловах,че го позабравих малко китайките светят огън !!
                    Утре,ще видим какво ще кажат приятелите от КАТ Габрово

                    Коментар


                    • #11
                      От: ПОМОЩ за регистрация в КАТ Габрово

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      Болят ме пръстите, но ето, че доживях да напиша: Браво на КАТ-Габрово. Освен, че не виждаш като хората и заслепяваш.
                      Още 2009-2010 един "вносител" на коли от Англия ме хвана на улицата да му дам за 15 минути под наем моите фарове, защото в КАТ Видин не искали да му регистрират колата.
                      Така че този феномен е наблюдаван отдавна, но за съжаление рядко.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X