Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Прекъсване"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Прекъсване"

    Аз пак да питам , ел. инжекция или механична?
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #17
      От: "Прекъсване"

      Прощавай,ако съм малко лаик!Има си палец и капачка.Иначе е с електика на всяка дюза.А,пропо- и с обикновена АГУ.Но си пали на бензин и т.н.
      VENI-VIDI-VICI!

      Коментар


      • #18
        От: "Прекъсване"

        След това уточнение има голяма вероятност да е и дюза.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #19
          От: "Прекъсване"

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          След това уточнение има голяма вероятност да е и дюза.
          тогава ще опитам да карам само на газ.Подаването е директно в колектора и трябва да не зависи от дюзите
          VENI-VIDI-VICI!

          Коментар


          • #20
            От: "Прекъсване"

            Първоначално публикуван от dit_dh Преглед на мнение
            тогава ще опитам да карам само на газ.Подаването е директно в колектора и трябва да не зависи от дюзите
            Казваш , че проблема го има само при първоначално палене. Аз бих установил при палене кой цилиндър прекъсва и бих разменил дюзата му с тази на съседния.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #21
              От: "Прекъсване"

              Приема се
              VENI-VIDI-VICI!

              Коментар


              • #22
                От: "Прекъсване"

                Да на би уплътнителите на клапаните да са си заминали и да накапва масълце покрай клапаните в горивните камери да позацапва свещите и от там при първо палене да прави парчета. Може и само на един цилиндър да се случи.
                Изкарай и свещите отново и обърни внимание има ли някоя с признаци на похарчване на масло и на кой цилиндър.

                Коментар


                • #23
                  От: "Прекъсване"

                  Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                  Да на би уплътнителите на клапаните да са си заминали и да накапва масълце покрай клапаните в горивните камери да позацапва свещите и от там при първо палене да прави парчета. Може и само на един цилиндър да се случи.
                  Изкарай и свещите отново и обърни внимание има ли някоя с признаци на похарчване на масло и на кой цилиндър.
                  май на трети?
                  VENI-VIDI-VICI!

                  Коментар


                  • #24
                    От: "Прекъсване"

                    От гумички на клапаните ,ако е ,трябва да яде много масло,ама.много и тогава пуши и студена и топла!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: "Прекъсване"

                      Ами не е точно така. Има разход на масло изпушва само при първо палене, когато маслото се е насъбрало в горивната камера. Имам една сиера дето и се каня да и сменям уплътненията на клапаните поради същата причина ама ме мързи. Кой знае колко масло не гори защото при работа на двигателя не успява да влезе много масло. Влиза при по-дълъг престой. А ако проблемът е само на единцилиндър харча на масло най - вероятно ше е трудно забележим,

                      Коментар


                      • #26
                        От: "Прекъсване"

                        Гумички на клапани тръгват и се изпичат почти в 100%от случаите ,сменял съм какви ли не,на много двг слагах по размер ситроенови ,щото не са с пружина ,а със стоманена пластина,на всичко отгоре са тефлонови.Има случаи на пробили единични ,но конструкцията на гумичката е такава ,че тече ли или пуши студена ,значи е тотал щета и няма как да се оправя при температурните ампритуди в плюс!Надявам се колегата да сподели ,при откриванено на проблема!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X