Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с WJ 4.7 2001г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с WJ 4.7 2001г.

    Здравейте колеги от скоро съм собственик на Grand Cherokee Limited 4.7 V8 2001, та проблема ми е следния: Качвам се паля джипа и потеглям но стига то 3-ра скорост и до там оборотите се качват но не иска да включи 4 и 5, грешка на борда е P0700 и P0131,P0132 разполагам с Lаunch x431 и с Delphi DS150 след като го закача виждам единствено компа на двигателя но не и трансмисията, предположих че е от акумулатора заредих го и след като го сложих нещата станаха по зле започна да включва до 2-ра. Маслото е сменено и си е ок като ниво,прегледах буксите на ТСМ и на кутията за окиси и некачествени връзки всичко е ок четох в нета че може ТСМ да си е отишъл.Моля за съвет и благодаря предварително.

    Поздрави:Ники

  • #2
    От: Проблем с WJ 4.7 2001г.

    131 и 132 са ламбда сонда. За Р0700 ти трябва четене с по-сериозна диагностика.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с WJ 4.7 2001г.

      Р0700 е обща някаква грешка на скоростната кутия.Аз я имах преди две зими зимата /само на студено ми излизаше/ и като светне джеки ,минаваше в авариен режим.Спирам,гасИ,палИ и се оправяше.Уточнявам че го правеше само под 2-3 градуса околна температура и надолу.С Деди /той де/ я гледАхме и се чесАхме и решихме ако има нещо да се чупи,да се счупи и тогава да му мисля!Е да ама не!Не се е счупило до сега па и от тогаз не се е появил проблема!Единствено от тогаз съм опреснил мАслото.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X