Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръки за първи мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръки за първи мотор

    Здравейте! Интересува ме, на 20г. съм тежа около 70кг. не съм карал до сега никога мотор. Искам да започна да карам крос. Само в гора ще карам до сега съм карал колело професионално в гора, състезаниия и т.н там проблеми с баланса нямам и никога съм нямал, знам че мотора няма нищо общо с колело, но все пак са ми казвали че е подобно. Дали 250кб 4т ще ми е много? Предполагам тежат около 100кг така че не е много. Какво мислите

  • #2
    От: Препоръки за първи мотор

    yamaha wr250f
    Three witches watch three Swatch watches.
    Which witch watch which Swatch watch?

    Коментар


    • #3
      От: Препоръки за първи мотор

      Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
      yamaha wr250f
      Благодаря много за отвора. Търсех нещо по-старичко с бюджет около 2500-3000лв. дали ще има нещо читаво?

      Коментар


      • #4
        От: Препоръки за първи мотор

        250 би трябвало да ти е добре, но за в гората е по добре ендурото пред чистия крос.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          От: Препоръки за първи мотор

          не ти трябва мотор, а уроци.

          Коментар


          • #6
            От: Препоръки за първи мотор

            ендурото е по тежко
            Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

            Коментар


            • #7
              От: Препоръки за първи мотор

              Първоначално публикуван от djaniko0o Преглед на мнение
              Здравейте! Интересува ме, на 20г. съм тежа около 70кг. не съм карал до сега никога мотор. Искам да започна да карам крос. Само в гора ще карам до сега съм карал колело професионално в гора, състезаниия и т.н там проблеми с баланса нямам и никога съм нямал, знам че мотора няма нищо общо с колело, но все пак са ми казвали че е подобно. Дали 250кб 4т ще ми е много? Предполагам тежат около 100кг така че не е много. Какво мислите
              Не питай ами действай.Идеално си се насочил към 250.
              Имам познат като теб от велосипед към мотор.Много бързо влезна в час.
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • #8
                От: Препоръки за първи мотор

                Колелото има много общи неща с мотора , и след като имаш опит в гората с колело , ще влезеш бързо в час. 250 4-такта няма да е много за първи мотор , може да погледнеш и KLX300 , не е по-силен , а ако искаш по-лек мотор , може да се насочиш към 125 2-такта. Но най-добре е да покараш и двутактов и четиритактов , и тогава да решиш към какво ще се насочиш. Важно е някой твой познат да ти осигури изправни мотори за проба , за да може да добиеш реална представа за моторите.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръки за първи мотор

                  Благодаря ви много за отговорите. Имам познати, които разполагат с кросови мотори, качвал съм се на място на тях не съм ги карал, тежат си на място, но ми казаха че като тръгна един път не се усещал.. Защото колелото е 20кг а това е 100... Благодаря ви отново.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръки за първи мотор

                    Най-близко до колелото е 125 2-такта , въпроса е някой да те научи да работиш с газта и съединителя. Ето ти едното сравнение между двата мотора.

                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръки за първи мотор

                      Първоначално публикуван от djaniko0o Преглед на мнение
                      Благодаря ви много за отговорите. Имам познати, които разполагат с кросови мотори, качвал съм се на място на тях не съм ги карал, тежат си на място, но ми казаха че като тръгна един път не се усещал.. Защото колелото е 20кг а това е 100... Благодаря ви отново.
                      Е педали няма да въртиш все пак.
                      Има повече фън от колелото да знаеш.
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X