Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мост отпред на фротнера ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мост отпред на фротнера ?

    Колеги мерси за мненията както иза глупостите който се наслушах първо 115те кончета ако са при твоя джип тук не са фронтарата е 2.8 тди правена е и в момента е около 150 коня доста колеги от форума вече я знаят и знаят за какво става на въпрос и това че фронтерата не е проходима ... да може с шосейни гуми в кал не става

    Коментар


    • #17
      От: Мост отпред на фротнера ?

      Глупости, не глупости - по пътя, по който си тръгнал, някои отдавна са минали. Не, че е невъзможно, напротив. Има доста успешни проекти. Но още с първия си въпрос даде да се разбере, че идея нямаш за какво става въпрос. Не е елементарна задача и освен да си пратиш джипа за скрап, друго няма да постигнеш според мен. А иначе ако си мераклия, успех ти пожелавам .... П.П. И като е 150 коня, к'во...? На тия близо 2 тона джилезо е като двигател за сенокосачка. Не я омаловажавам и обиждам. Аз имах 8 г. Фронтера 2,3 ТДИ и наскоро си купих още една 2,0. За мен си е уникално добра комбинация от гледна точка комфорт и проходимост (с подходящите гуми и задкормилно устройство) и съжалявам, че ги спряха от производство в тоя вид, иначе бих си купил и по-нова. ОФБ не ме кефи по много причини, иначе комшията срещу мен даде една почти перфектна за скрап за без пари буквално заради един изгнил праг.
      Последно редактирано от kuzdov; 26-05-19, 01:47.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #18
        От: Мост отпред на фротнера ?

        Попринцип не съм на ясно с тези неща затова питам да посъбера инфо и ще търся човек който се занимава или е правил да ми я прави или ако има вариянт да се повдигне идея повече от това което позволява торсиона в момента бих си останал и с това окачване някой който има опит да каже

        Коментар


        • #19
          От: Мост отпред на фротнера ?

          Колега питаш за блокажи, питаш за цял мост.Що си не вземеш направо друг джип.

          Коментар


          • #20
            От: Мост отпред на фротнера ?

            Ох,начетох се на глупави въпроси и глупави отговори.Като за начало ще ти обясня,че "фротнера"2.8,каквато си си зел е най-здравата заводски произвеждана фронтера.Не ти требват нито мостове, нито блокажи-вервай ми.Единственото опелско нещо са емблемите.Имаш най-здравите полуоски отпред и най-здравия мост.Точка.Ако ти е жив мотора,единственото,което ти трябва е да я повдигнеш леко/има достатъчно изписано какво,как и откъде се взима/тураш гуми за КАЛ с подходящия размер и газ по горите за да се научиш да я караш тая джипка.Проходима е мноого-вервай ми.Запомни,най-важно е магарето зад волана,а не какви и колко блокажа имаш.И последно:Научи се ти да си я правиш,на майстори не разчитай.За сега толкоз.

            Коментар


            • #21
              Те тава е много голямата беля ( И последно:Научи се ти да си я правиш,на майстори не разчитай.За сега толкоз. )............

              Или както викаше един старец ( Ако постоянно си стискаш гъзъ няма да можеш да си почешеш носът. )
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-05-19, 18:16.
              МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X