Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боя/Покритие за бетонов под ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Боя/Покритие за бетонов под ?

    Епоксидно покритие. Маслото след седмици престой го чистя с мокра кърпа и не остава и следа.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:209.8 КБ
ID:5814202

    Коментар


    • #17
      От: Боя/Покритие за бетонов под ?

      Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
      Епоксидно покритие. Маслото след седмици престой го чистя с мокра кърпа и не остава и следа.

      [ATTACH=CONFIG]988381[/ATTACH]
      Какви пари ако не е тайна?


      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #18
        От: Боя/Покритие за бетонов под ?

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Какви пари ако не е тайна?
        Точно това искам!
        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
        Епоксидно покритие. Маслото след седмици престой го чистя с мокра кърпа и не остава и следа.

        [ATTACH=CONFIG]988381[/ATTACH]
        И от къде?

        Коментар


        • #19
          От: Боя/Покритие за бетонов под ?

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          Ще звънна, благодаря!
          А ти помзвал ли си техен продукт в тази насока? Ако да доволен ли си?
          Този на Сика преди години. Затова и не му помня името. Някакъв SikaFloor, ама имаше и още някакви означения. Грам масло не стига до бетона и се чисти със сух парцал. А тези на MAPEI са една идея по-евтини, но не и по-лоши.
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #20
            От: Боя/Покритие за бетонов под ?

            Аз следш изравняване и обезпращаване на плочата, нанесох Бетон-лак на Лакпром.
            Където излея масло, забърсвам до сухо, пръскам с обезмаслител и изплаквам. Хлъзга се само ако не съм изплакнал обезмаслителя.
            Няма здравината на епоксидно саморазливно покритие, не издържа да се хвърлят железа и чукове, но е евтино. За 40м2 ми искаха около 1000лв, това излиза много по-евтино.

            Коментар


            • #21
              От: Боя/Покритие за бетонов под ?

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Аз следш изравняване и обезпращаване на плочата, нанесох Бетон-лак на Лакпром.
              Където излея масло, забърсвам до сухо, пръскам с обезмаслител и изплаквам. Хлъзга се само ако не съм изплакнал обезмаслителя.
              Няма здравината на епоксидно саморазливно покритие, не издържа да се хвърлят железа и чукове, но е евтино. За 40м2 ми искаха около 1000лв, това излиза много по-евтино.
              Kак аджеба обезпраи? В гаража/работилницата съм на гол бетон и постоянно отделя бял прах. Инак и аз го гледах този Бетон лак, но за момента не откривам откъде да го взема в Пловдив.

              Инак епоксидните и полиуретанови покрития са може би най-доброто, но цената е свръх висока. По моя преценка.
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #22
                От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                Kак аджеба обезпраи? В гаража/работилницата съм на гол бетон и постоянно отделя бял прах. Инак и аз го гледах този Бетон лак, но за момента не откривам откъде да го взема в Пловдив.

                Инак епоксидните и полиуретанови покрития са може би най-доброто, но цената е свръх висока. По моя преценка.
                Има професионални прахосмукачки, които могат да свършат тази работа.
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • #23
                  От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  Какви пари ако не е тайна?
                  При мен беше 50 лв./кв.м. Фирмата, която направи подовото покритие, определя цената според квадратура и работа, която има да се върши. За по-големи помещения - цената е по-ниска.

                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  Точно това искам! И от къде?
                  Варненска е фирмата, но работят из цялата страна.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                    Модел нещо че и аз се боря с това.Моята работилница изглежда по същия начин като снимката на колегата,с тази разлика че съм боядисвал с блажна боя,държи относително доста по добре от нищо.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                      Отзиви за това :
                      https://bauhaus.bg/boya-za-cimentovi...650-ml/p/27268

                      Коментар


                      • #26
                        От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                        Нищо от масовите магазини няма да ти свърши работа. Звънни на Sika, както ти казаха. Ще ти намерят вариант, стига да си готов да платиш съответните кинти. Евтино и лесно, покриващо твоите изисквания няма. Акрилната боя не става за това, за което искаш.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                          За мене най-добрия вариант е шлайфана мозайка, трудоемко, но евтино и почти вечно.При добро изпълнение и дебелина трудно може да се повреди, който се е мъчил да кърти мозайка знае.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                            За мене най-добрия вариант е шлайфана мозайка, трудоемко, но евтино и почти вечно.При добро изпълнение и дебелина трудно може да се повреди, който се е мъчил да кърти мозайка знае.
                            Това наистина е перфектно решение!
                            После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                            Коментар


                            • #29
                              От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                              Наскоро ми се наложи да правя същото. Задачата беше да се обезпраши склад около 500м2. Основата е бетон.Обявиха ми подобни цени на цитираните от вас. Но един стар майстор ме светна за друго. Реално моя под няма тежко натоварване(автомобил и колички) и го обезпраших едно хубаво и му излях 5 ръце грунд по методиката описана от майстора.
                              Най обикновен розов грунд в определени пропорции на всяка ръка.Даже не съм се старал- направо лисвам от шишето и разстилам с метлата.Супер бързо става.
                              Засега съм доволен.Наистина пода има един такъв кафеникав цвят ноооо...
                              Но целия под излезе около 300-400 лв.За грунд.Бая туби отидоха
                              Според майстора - ще държи...А той е старо умно куче.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Боя/Покритие за бетонов под ?

                                Най доброто на което съм попадал за гаражни подове е епоксито . Съвсем наскоро правих такова покритие на моят автосервиз , сега вече след 6 месеца употреба мога да кажа че съм много доволен нямам никъде повредено надигнато или обелено . Не мога да препоръчам от къде да си го закупите , тъй като аз не съм България , но горещо препоръчвам това покритие .
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:49248617_2298081816889176_2972429295126839296_o.jpg
Прегледи:1
Размер:459.5 КБ
ID:5814222Натиснете снимката за да я уголемите

Име:49620863_2298081710222520_8418445846474915840_o.jpg
Прегледи:1
Размер:394.5 КБ
ID:5814223Натиснете снимката за да я уголемите

Име:49664802_2298081573555867_9064252917401255936_o.jpg
Прегледи:1
Размер:314.4 КБ
ID:5814224Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50337680_2298081683555856_4269037135325036544_o.jpg
Прегледи:1
Размер:381.4 КБ
ID:5814225Натиснете снимката за да я уголемите

Име:56373571_2422192484478108_6036728043794333696_o.jpg
Прегледи:1
Размер:352.1 КБ
ID:5814226
                                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X