Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем след смяна на батерия на Гармин Нуви 3590

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем след смяна на батерия на Гармин Нуви 3590

    Проблема е следния.След смяна на батерията уреда не иска да се зарежда и на мястото на зелената батерия се появява червена батерия с бял въпросителен знак по средата и. Върнах старата батерия и пак същото нещо се появява. Според вас какъв е проблема? Ще съм благодарен ако някой ми посочи читав сервиз за навигаций в Пловдив.

  • #2
    От: Проблем след смяна на батерия на Гармин Нуви 3590

    Ами според мен новата батерия или не е за този уред или е дефектна. Няма как да объркате при монтажа кабела за батерията...
    Малко повече данни - колко време кара така с новата батерия уреда преди да угасне?
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем след смяна на батерия на Гармин Нуви 3590

      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
      Ами според мен новата батерия или не е за този уред или е дефектна. Няма как да объркате при монтажа кабела за батерията...
      Малко повече данни - колко време кара така с новата батерия уреда преди да угасне?
      Проблема е,че и със старата батерия,вече прави така -появява се червен семвол на батерията с бяла въпросителна.Въобще не се зарежда и гасне веднага,след вадене на кабела.
      Последно редактирано от vlahkab; 17-05-19, 17:33.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем след смяна на батерия на Гармин Нуви 3590

        Нещо е станало със зареждащия блок ....
        Виж контактора / буксата ги напръскай с контактен спрей - едва ли ще помогне, но опитай. Виж да нямаш прекъснат кабел ако не - сервиз ....

        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #5
          От: Проблем след смяна на батерия на Гармин Нуви 3590

          Някой да ме насочи към сервиз в Пловдив?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X