Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

    Застраховка каско нямам, пари не чакам от никъде.
    А регистрацията едва ли ще е проблем да се свали в Германия, обикновенно за това се връщат само номерата.... А сега ще имам документ защо ги нямам номерата... Но ще видим, сега точно чакам да вляза в РУ- Сливница за въпросното удостоверение.
    Знам, че ще трябва и да се преведе, но се чудя дали е нужно нещо да се легализира?
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #47
      От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

      Теоретично трябва да се подпечата в ГДНП (зелен печат), преведе и легализира. Дефакто питай в Германия дали само превод върши работа.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #48
        От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Теоретично трябва да се подпечата в ГДНП (зелен печат), преведе и легализира. Дефакто питай в Германия дали само превод върши работа.
        Не му ли трябва прокурорско за прекратяване на търсенето?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #49
          От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

          Да. Мисля, че това удостоверение/сл бележка на него не му върши работа.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #50
            От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

            Питах немците където ще я отписвам, казаха, че само превод е достатъчен. Дори ако нямам превод, можели там да търсят съдействие да им го преведат.
            Иначе преводачите казаха същото за зеления печат и ходенето до Главната Дирекция на полицията, но явно няма да се наложи да се легализира.

            Прокурора и търсенето не ги касаят немците да я свалят от регистрация. Доколкото схващам, единствено регистрационния номер остава блокиран и не може да се регистрира друга кола с такъв да определено време напред.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #51
              От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Питах немците където ще я отписвам, казаха, че само превод е достатъчен. Дори ако нямам превод, можели там да търсят съдействие да им го преведат.
              .

              Така е и превод не им трябва! Все пак сме в Европата вече!
              п.с. Виж на банкнотите на колко езика е написано какво са.

              Коментар


              • #52
                От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Не му ли трябва прокурорско за прекратяване на търсенето?
                Не, защото те само ще я свалят от отчет. Той какво ще я прави ако я намерят, тях не ги интересува, може да си я регистрира наново ако иска.

                Коментар


                • #53
                  От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                  Оказа се, че преди да ми отрегистрират колата в Германия, трябва да мина през местната полиция, един вид и те да ми дадат документ, че е открадната, и вече с него да я отрегистрирам.
                  Дано на никой не му се налага, но просто като информация да го има в темата...
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #54
                    От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                    Ни вест, ни кост!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                      Ни вест, ни кост!
                      То противното би ме изненадало доста.
                      Може би темата е за архива, не знам как се процедира в този раздел, то май отворения финал е нормален за повечето такива теми.
                      Благодаря на всички, които се опитаха да ми съдействат, това включва и участници, с които комуникирахме и извън темата!
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X