Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

    Чак ми е чудно, за какъв уй им е да крадат подобна кола!? За разпродаване на части - не си струва риска и труда, или ако някой има нужда от цяла предница примерно! Трансмисията и е много здрава и струва нищо! Като цяло частите не са никак скъпи, имам същата (като еднояйчни близнаци са) в моргата, но е 2.5 автомат с предно и основно се търсят пр. броня, фарове и калници!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #32
      От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
      ... не си струва риска и труда
      Че къде е рискът? Годишно изтърбушват по 1-2 морги за крадени коли МАКСИМУМ (тормозят легалните системно, то е ясно). И това е по съобщения на полицията. Дали ги осъждат после не се знае.

      Коментар


      • #33
        От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

        И аз си мислех, че вече не струват много на части, та си бях спокоен...
        Но полицаите, и въобще който питах, казаха че все още струвала към 4-5 хиляди лева на части.
        На мен ми струва поне 5-6 хиляди евро, с покупката и всичко което съм правил по нея за да си я карам още дълго и безпроблемно.
        Май 200-300 евро за каско не са били толкова излишен разход, колкото са мислех.

        Интересното е, сега дали ще успея да оправя документите за да се прибера в Германия. Един от полицаите ми обясняваше, че ако нямам документ, че са ми я откраднали, щели да ме карат да плащам някаква такса при напускане на страната без колата, един вид, все едно съм я внесъл в страната.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #34
          От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

          Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
          Тъжна работа. Даже вече и за отпуска не можеш да се прибереш...

          Другия път самолет. Тях за сега не ге крадат.
          Наистина е тъжно!И да можеш,вече започва да не ти се иска!
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • #35
            От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

            Че кое му е тъжното? Вместо в София, отиваш на почивка в Барселона /примерно/. Аз не съм се прибирал от 8 години, и въобще не ми е тъжно.
            Трябва много да ме е стегнало желязото, че да се прибера с кола с чужд номер в България.

            Успех с намирането /съвсем сериозно го пожелавам/!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #36
              От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

              5 лева ти таксито из София,у Франкфурт ми взеха 12 евро за бира среден размер,да не се напикая на летище София


              Добри Мерцедеси на снимките

              Майната им,това са го разкостили,жив и здрав
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                Ако влезе в оборудвано хале и повечето неща да са вече уговорени, такава кола приключва земния си път за около десетина часа. За толкова се разкоства тотал. Помня една прокурорка , дето навремето я бяха командироали из благоевградския край няколко дена за акция срещу такива "сервизи". Претърсвания, изземвания....и в едното хале си намира половината купе от нейната кола, дето и я е подарил баща и по случай дипломирането 3 години по-рано. Колата задигната от софисйкия квартал Дружба докато е още с транзитните номера. Познала си я по някакво фолио, дето си го е лепила сама на задния калник...
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #38
                  От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                  Бахти гнусната работа! Вече ще си ходя до БГ с Рено 21, или Сафран. Олющени, неизмити с железни джанти.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                    Гаранция няма като гледам
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #40
                      От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                      Още ли крадат коли? Тука нашите преди години се изнесоха и смениха бизнеса.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #41
                        От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        ...
                        Трябва много да ме е стегнало желязото, че да се прибера с кола с чужд номер в България.
                        Народът масово го прави и по принцип им се получава.

                        Понякога стават грешки - и на едни им се убива желанието за кола, а на други им се убива желанието да си идват.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          ....Интересното е, сега дали ще успея да оправя документите за да се прибера в Германия. Един от полицаите ми обясняваше, че ако нямам документ, че са ми я откраднали, щели да ме карат да плащам някаква такса при напускане на страната без колата, един вид, все едно съм я внесъл в страната.
                          Сега ще ти дадат една бележка, в която пише, че по твои сведения ти е открадната и в момента се издирва. Искай да ти я издадат официално, плаща се 3лв. Това за границата може и да стане (незнам кой и ще те пита), но не и за сваляне от регистрация. Окончателния документ ще ти го издадат, когато прокурорът приключи случая. С него я сваляш от регистрация, получаваш парите от задтрахователя и тн. Този документ го получаваш лично или с нот заверено пълномощно. Ако не си настоятелен, може и няколко месеца да се бавят. Поне при мен беше така
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #43
                            От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                            Кой точно ще проверява и какво точно, при положение, че всичко се случва в рамките на ЕС??? Единствено може да има усложнения в Германия, как да се свали от регистрация, за да не се дължат данъци и застраховки.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Ако не си настоятелен, може и няколко месеца да се бавят.
                              Конкретно, шест месеца, не питайте откъде знам (хем на два пъти се упражнявах - за затвърждаване на знанията)
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                                Ако е в някоя натоварена прокуратура, може и по-кратко. Относително е.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X