Обява

Свий
Няма добавени обяви.

изгубен бретон шпаньол в района на Симеоново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • изгубен бретон шпаньол в района на Симеоново

    Моля ви се обадих Здравейте в района на пътеката между Симеоново и Бистрица днес около осем часа вечерта ми изчезна бретон шпаньолката, която отговаря на името Тера и е на осем години. Моля някой ако я види по кварталите около яката на Витоша или където и да било, да ми се обади ще има възнаграждение и ще съм изключително благодарен тел. 0887306168Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-221f02fb9c2e11426b50bbb215f50628-V.jpg
Прегледи:1
Размер:111.3 КБ
ID:6157802

  • #2
    От: изгубен бретон шпаньол в района на Симеоново

    Виждам има ваксинация - обади се и на ветеринара - ако я намерят свестни хора, ще му се обадят на него за да опитат да те намерят по номера на маркера.
    Моят пес като се загуби - винаги се връща на мястото, където ме е видял за последно... Колкото пъти съм се паникьосвал и тръгвал да го търся - толкова пъти съм го губил наистина - той се връща на мястото на последната среща и почва да се мота/паникьосва, и го хващат минувачи.....
    Успех в намирането...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: изгубен бретон шпаньол в района на Симеоново

      Намери ли се животинката?
      Grand Cherokee WJ
      Dodge Caliber
      E 430 4-matic-T(S210)
      GLK

      Коментар


      • #4
        От: изгубен бретон шпаньол в района на Симеоново

        ОТКРИХМЕ Я !!! Благодарение на разлепените ми обяви и съобщенията във фейсбук. В района се оказа ,че има доста сърни... та я нямаше 15 часа.Чакахме я 7 часа на мястото от където започна да ги облайва. Кучето ловува на пернат дивеч, но явно има афинитет към чифтокопитните маймууууунааата Това че се връщат на мястото важи ,ама е видяна от местно момче чааак около 10ч. сутринта на следв. ден където ми беше паркирана колата. Бях оставил и моя тениска на пътеката горе. Някой има ли https://www.telenor.bg/bg/private/de...ki-pet-tracker ?

        Коментар


        • #5
          От: изгубен бретон шпаньол в района на Симеоново

          Myki pet не струва! Силно препоръчвам Tractive
          Y260

          Коментар


          • #6
            От: изгубен бретон шпаньол в района на Симеоново

            Всичките майкита работят така, че ако за по-продължително време загубят обхват, после става така, че не винаги успяват да си намерят мрежата. Извън зона на плътно покритие с клетки не са подходящи.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #7
              От: изгубен бретон шпаньол в района на Симеоново

              Уффф. Браво... Знам какво е да се загуби животинката... Уж животно, ама част от живота ти..
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X