Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със съединител Beta 525

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със съединител Beta 525

    Здравейте, смених феродовите дискове на съединителя, защото беше за смяна (боксуваше леко когато тръгвах на втора и скоростите влизаха по-гадно, неутралната нямаше шанс да я вкарам когато беше запален мотора). Когато ги взех ги държах в ново масло, защото попринцип знам че така трябва. След като ги монтирах и запалих мотора, сякаш това беше друг мотор..скоросите влизаха много лесно, неутралната влизаше без проблем, НО когато му подам газ в движение и съединителя боксува и мотора не иска да набира. Казаха ми че трябва да покарам мотора и че ще се оправи. Смених и пружините за всеки случай и вчера като го покарах известно време само асвалт, съединителя наистина сякаш се пооправи, но въпроса ми е дали ще се оправи напълно или да търся другаде проблема ?

  • #2
    От: Проблем със съединител Beta 525

    Съединител е най-добре да се сменя комплект/феродови , метални , пружини/. Да се прегледа състоянието на касетата за наличие на подбиване от дисковете и ако трябва да се запили или смени ако е в лошо състояние. И ако е с хидравлични помпи , да се види и те в какво състояние са.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X