Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хижа Рилски езера с джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хижа Рилски езера с джип?

    Е да де
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #17
      От: Хижа Рилски езера с джип?

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Е да де
      Е те тоя е разрешил един вид.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Хижа Рилски езера с джип?

        У БГ сме, сепак.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #19
          От: Хижа Рилски езера с джип?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Е те тоя е разрешил един вид.
          Мен, ако питаш по една дълга девятка добре ще им дойде. Ама не дават в последните години. Имат си държава вече мафиотите.

          Коментар


          • #20
            Аз да потвърдя, за интересуващите се, че нищо не се е променило за последните 2 години, въпреки чисто новата забрана от 1ви Юли.
            Всички там ти казват, че не е позволено да се качиш с МПС, обаче на пътеката е застанала (преграждайки пътя) някаква кочина със стикет "до рилски езера", която можеш да наемеш и да те качат.
            Прясна информация от тази седмица.
            Последно редактирано от MMB; 22-10-21, 15:58.
            Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
            Георги Кандиларов 0889/705-106

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от MMB Преглед на мнение
              Аз да потвърдя, за интересуващите се, че нищо не се е променило за последните 2 години, въпреки чисто новата забрана от 1ви Юли.
              Всички там ти казват, че не е позволено да се качиш с МПС, обаче на пътеката е застанала (преграждайки пътя) някаква кочина със стикет "до рилски езера", която можеш да наемеш и да те качат.
              Прясна информация от тази седмица.
              Точно така е. Преди дни ми звъни някаква дама, непозната, и вика- дайте ми информация за джиповете до езерата Казвам и -какви джипове бе госпожа, нали одавна е забранено, а тя рече- намерих, намерих...Та явно са се съглашили тези с кочините с местната власт и продължават да си ринар и газят безнаказано...Дано не стане някой инцидент, че са от скрап нагоре.
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X