Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пресичане на границата между Черна гора и Косово по M9 - възможно ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пресичане на границата между Черна гора и Косово по M9 - възможно ли е?

    Пресичане на границата между Черна гора и Косово по M9 - възможно ли е в момента?
    Карта в Гугъл мапс

    Предишни разкази тук и тук, tuk, тук, tuk, tuk, tuk
    Tова ме изненада
    Последно редактирано от p-pleven; 10-05-19, 14:02.
    Публикувайте отговор

  • #2
    От: Пресичане на границата между Черна гора и Косово по M9 - възможно ли е?

    Възможно е, но не е напълно легално.... Казано иначе официален граничен пункт няма (или поне нямаше до миналото лято). Мен са ме връщали полицаите от черногорска страна, защото "пътят е затворен и пунктът не работи", но...на Балканите всичко е относително!
    Alvanovo motors - Сам съм си клуб, сам съм си президент!
    Yamaha XJ 900 F, Yamaha FJ 1200, Suzuki GSX 1100 F
    Fiat Grande Punto 1.4, Volvo 460 1.7 T, BMW 523i

    Коментар


    • #3
      От: Пресичане на границата между Черна гора и Косово по M9 - възможно ли е?

      Май това е единственото жидео, което изкопах за мястото, където е границата, но е от 2011:






      По принцип 2020 трябва да заработи път с тунел в най-високата част. Даже срещнах скорошен коментар, че са питали какво е положението в Консулството. Отговора е, че не знаят, но има строителни дейности.
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: Пресичане на границата между Черна гора и Косово по M9 - възможно ли е?

        Добре, пускам си тука втори план за 21-22-23.09.2019 (+1/2 дена, което значи и преди тази дата)

        Хора, не ми се пртавят сложни схеми, просто ми се разпуска! Района е богат за каране.
        Айде, който не го стяга чехъла и е мераклия - да драсне тук.

        Всичко зависи от прогнозата за времето, квото стане!
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #5
          От: Пресичане на границата между Черна гора и Косово по M9 - възможно ли е?

          Тука как сме?
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #6
            От: Пресичане на границата между Черна гора и Косово по M9 - възможно ли е?

            Ако питаш за пътуване през уикенда, аз не мога, аз ще съм по планините с мотора и фотото - сега има новолуние, небето ще е черно и млечния път ще се вижда супер, може би за последно преди пролетта...
            You'll never find out - I got no key hole....

            Коментар


            • #7
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_3604l9snm.jpg
Прегледи:262
Размер:562.4 КБ
ID:6654898
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #8
                От кога е тази снимка?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • p-pleven
                  p-pleven коментира
                  Редактиране на коментар
                  не знам, намерих я в нета

              • #9
                Айде прясно инфо, направо пари...
                Като идете на место дори има ей такава табела за "cross border hiking & biking trails". Е, аз бях по системата за "biking".

                От друга страна, живи хора от фейса са минавали по някаква причина и са продължавали по пътя си....
                Ама нека да погледаме малко:


                Последно редактирано от p-pleven; 25-07-22, 07:45.
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #10
                  Ако не се върнеш от същото място или подобно няма ли да имаш проблем с излизането от Черна Гора?
                  Предполагам дори там има информация между официалните гранични пунктове за влизане/излизане.
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • p-pleven
                    p-pleven коментира
                    Редактиране на коментар
                    Казват, че са миначали от Черна гора през Косово от там успешно
                    В моя случай разцъках из Черна гора и си се върнах отново през пирамидите.

                    Табелата, показваща туристическите маршрути очертава бая големи територи около границата:



                    Косово е... майката си трака. Казват, че нямало ГО за мотори от миналата година, ама на границата ми искаха първо 15 евро, после 10 евро, а на края ме пуснаха безплатно. Преди са ми искали ГО на излизане (дори сме ходили до близко албанско ГКПП нарочно да издадът ГО), сега очаквах да си платя пак на връщане, ама никой не ми иска нищо....При положение, че един обяд на корем е 3 евра преко сили, няма как да влизам в схеми тип "Кап... кап... Капитан Андреево"

                  • Esper
                    Esper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Изглежда, като да е някакво изключение от кочината, наричаща се юръп.
                    За съжаление не съм бил там и то по случайност.
                    Дано да си остане в страни докато стигна до нея!

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X