Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крик тип крокодил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крик тип крокодил

    Здравейте, намислил съм да си взема такъв крик да си повдигам тераното, та въпроса ми е какъв да си купя?
    Колко трябва да вдига за да успее да вдигне тераното?
    Колко тона, масово са 2т?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Крик тип крокодил

    Вземи си тип "бутилка" 2 т. , може и 5 т , по - удобен е и може да стои в колата . Аз съм го сложил отзад където има едно пластмасово капаче , събира се без проблем , и въжето съм намотал вътре . За основа ползвам една по-дебела стоманена планка 15 / 20 см и тя си стои в колата .

    Коментар


    • #3
      От: Крик тип крокодил

      Искам крокодил за в гаража, в тераното си имам неговият си крик.
      Искам с крокодила да си повдигам двете джипки и леката кола която е нисичка.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #4
        От: Крик тип крокодил

        VULKAN продава хубави крокита Райдер,със снижена предна част (мисля е 80мм) ползвам го професионално вече 4-5г. май беше 2.5-3т (изтриха му се лепенките) и е около 100лв!
        Нещо такова е
        Последно редактирано от evos; 10-05-19, 14:32.
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #5
          От: Крик тип крокодил

          Бутилката няма ход, пък джиповите окачвания точно затова са джипови, за да имат. Аз взех един евтин китаец за 50 лева, работи си. И 2 тона стигат, то ще се вдига или задница или предница та тежестта ще се разпредли.

          Коментар


          • #6
            От: Крик тип крокодил

            Ами вдигай за носача или за моста, що разпъваш цялото окачване?

            П.П. 2 тона крокодил се справя без проблеми и с тежък джип.
            Е, ако е 3 тона по-добре, ако разликата е 5-10 лева не се замисляй.
            Само, че докато крокодила стигне до моста-и ходът му свършил. Те са си крикове за коли.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Крик тип крокодил

              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
              Здравейте, намислил съм да си взема такъв крик да си повдигам тераното, та въпроса ми е какъв да си купя?
              Колко трябва да вдига за да успее да вдигне тераното?
              Колко тона, масово са 2т?
              Двутонните,мисля са с максимална височина до 41см.Аз успях да си намеря 3Т с височина 51см.С него,като повдигам предницата в средата отлепям и двете предни гуми от земята.
              С по малкия едва ли ще стане.Колата е Isuzu Trooper


              Поздрави

              Коментар


              • #8
                От: Крик тип крокодил

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                .. хубави крокита Райдер..
                Хубав Райдер завучи като премиерска интелигентност.
                Купих 2 такива боклука, 2тонни. И двата не стават. Единят не задържа, въпреки че клапанът му изглежда нормално, а другият се разжлемби чисто механично.
                Някога може и да са ставали, но това което продават сега не става за нищо.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  От: Крик тип крокодил

                  Мои приятели, вече почти 25 години ползват два руски гущера, някакво военно производство. Вдигат 4 тона до 60 сантима и тежат по над 60 килограма. Та крикче, което се носи с една ръка и уж е за 2 тона, бих ползвал само за вдигане на гумите една по една. Има прилични крикове за гаражна употреба, но са по една капа пари, пък не прочетох да се споменава за бюджет.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Крик тип крокодил

                    Крик крокодил особено за джипка се взима с дебелина на страниците 5мм и нагоре.Всякакви такива щаповани тенекии са за леки коли и то наистина леки.Тези два тона които ги пише ги делите на 2 в някои случаи и на 4.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_13428.jpg
Прегледи:1
Размер:29.7 КБ
ID:5813867
                    Аз бих взел нещо от този тип, китайци са, но си вдигат това, което пише и стават за джипка.Максималната височина е 52см цената според зависи от търговеца се върти около 200 лева.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Крик тип крокодил

                      Какъвто и крик да се вземе, крика е да вдигнеш и после да подложиш подпора! И крик за 2000 лева да имам не бих му се доверил да ми стой джипа само на него и аз да правя нещо по него. Ама всеки си преценява сам.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Крик тип крокодил

                        Съгласен, но Райдерът не държи, докато взема подпората и я сложа.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Крик тип крокодил

                          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                          Искам крокодил за в гаража, в тераното си имам неговият си крик.
                          Искам с крокодила да си повдигам двете джипки и леката кола която е нисичка.
                          Вземай най-евтиният,за в гаража няма грижи.Ако си в гората,не разчитай на това.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #14
                            От: Крик тип крокодил

                            Имам чувство че пишеш колкото да не заспиш? Най-евтините са едновременно твърде кекави и нямат нужната височина. А крик крокодил за гората - е това искам да го видя как някой влачи крика в калта.Тези крикове са предвидени за гараж или равна улица, колецата им се затрудняват да прескочат почти всичко което им се изпречи на пътя.Много по-стабилни и по-безопасни са от останалите крикове, но искат добра основа и то с доста голяма площ.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Крик тип крокодил

                              Ами,буден съм още.
                              Коя височина не стига,зависи къде вдигаш?
                              Ако си в гората,не разчитай на това.
                              Да съм казал,вземай го в гората?
                              пп:Ако знаеш как се вдига 70т.камион в калта,ще си говорим за крикове.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X