Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

    Първоначално публикуван от cross4funbg Преглед на мнение
    То това ще го прочетем и много ще размишляваме, но докато стане това, ако може да кажеш къде да прочетем за твърдение ти че 'сага основен пазар е Германия и че имаме затруднен достъп до други пазари' защото, ако това ти твърдение не е вярно, то какво е било или не е било през 33-40г. (както и какви са причините да e било каквото е било) де факто е без значение.


    П.П. Тъй като все още много хора не осъзнават надвиснала фашистка опасност, предлагам сите осъзнати патреоти да се съберете пред НС на протест срещу завода на VW докато не е станало късно и фашагите не са ни превзели. Пък ако се окаже, че няма да има завод тук, то тогава трололо и навсякъде как никой не инвестира в България.
    Достъп до други пазари имаме, ама нещо никой не ходи там-почти всички се врат в ЕС заради свободното движение на стоки, а тоя съюз не е ясно още колко ще го бъде като такъв. Нещата не са добре и финансово, и политически.
    За търговията с Германия:
    За 2017 от 54 милиарда износ и 59 внос, 34/37 са с ЕС, от тях 7/7,24 са с Германия. (Източник)
    За никакви "патриоти" не знам нищо и не ме интересуват. Всеки си има глава на раменете, да осмисля света наоколо. За завода съм скептично настроен и съм категоричен противник такова нещо да се строи в София. Това е родния ми град, обичам си го и вече...е достатъчно пренаселен, претоварен и превърнат в кочина.
    Опасността от фашизъм в Европа не ми изглежда реална. Кои са европейските фашисти? Макар, че изобщо не е за подценяване опасността ЕС да си ги отгледа в бъдеще...е така между другото, покрай някоя поредна серия объркани политики, да се появят като вторичен продукт.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

      Дееба, тъЙ кат' станИ ...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_15576770905470423.jpg
Прегледи:1
Размер:212.4 КБ
ID:5813962Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_15576772316699205.jpg
Прегледи:1
Размер:410.7 КБ
ID:5813963

      Коментар


      • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
        Ами на мен това ми беше идеята, никой не е тръгнал да ни освобождава за спорта, но с такова мнение тук минавам за терминално болен русофил.Просто сме избрали по-малкото зло, след като не сме имали ресурса да се освободим самостоятелно, другия избор е бил да продължим да затъваме с Османската империя и да палим свещи някой ден когато дойде време да се преструктурира империята да се отделим по дипломатичен път.
        Не сме си избрали ние. Отделно, възрожденците (без шебеците на хранилка към азиатския департамент) са русофоби. Начело с Ботев.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

          Масони, за да сме точни. Масони. Половината ни дейци от Възраждането. Даже и за Левски има ткава теория, която изглежда доста правдоподобна.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            Масони, за да сме точни. Масони. Половината ни дейци от Възраждането. Даже и за Левски има ткава теория, която изглежда доста правдоподобна.
            Боже, мили!
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              Достъп до други пазари имаме, ама нещо никой не ходи там-почти всички се врат в ЕС заради свободното движение на стоки, а тоя съюз не е ясно още колко ще го бъде като такъв. Нещата не са добре и финансово, и политически.
              За търговията с Германия:
              За 2017 от 54 милиарда износ и 59 внос, 34/37 са с ЕС, от тях 7/7,24 са с Германия. (Източник)
              Е ти откри топлата вода... Утре ще откриеш, че почти всички карат по асфалтови пътища. Германия не е ЕС( както виждаш от статистиката която си дал износа там е само 7 милиарда), а ЕС e съставен от отделни държави с които имаме търговски отношения на пазарен принцип. Тъй че и да се разпадне ЕС отделните държави пак ще са си там където са. Все пак ти предлагам да направиш един списък на всички фирми, които продават стоката си в ЕС и да ги уведомиш за страховете си от разпадането на ЕС, за да започнат да реализират стоката си извън него. Предполагам, че след много размишления ще им прозвучи логично да направят това и моментално ще пренасочат износа си към други пазари извън ЕС, където ги очакват с нетърпение. Ама за да не вземем пък и с тях да се обвържем твърде много икономически, предлагам да са максимално неутрални, като Сомалия, Монголия, С. Корея и пазарите на Алфа Кентавър.

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              За завода съм скептично настроен и съм категоричен противник такова нещо да се строи в София.
              Не се и съмнявах.


              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              Кои са европейските фашисти?
              По някаква случаеност!?1?!!? са такива, които обикновено са фенове на дедо ти Путя и ги избива на русофилия.



              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              са русофоби. Начело с Ботев.
              Нормално, след като е вкусил от любовта на бра-тушките...
              Последно редактирано от cross4funbg; 12-05-19, 19:55.
              Life is good... on a dirt bike!

              Коментар


              • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                Масони, за да сме точни. Масони. Половината ни дейци от Възраждането. Даже и за Левски има ткава теория, която изглежда доста правдоподобна.
                Абе така ще да е . Ама за да бъдем още по- точни: жидомасони !
                ..ръководени от ФАЩ разбира се , щото те още тогава са си били фашистъй. СоросОйдите де .

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Не сме си избрали ние. Отделно, възрожденците (без шебеците на хранилка към азиатския департамент) са русофоби. Начело с Ботев.
                Аре не намесвай го и него пък ти . Ботев беше комунист .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                  Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                  ..
                  Още по-хубаво е когато някой не споделя твоето мнение, да не го приравняваш към идиот и да му посочваш кое да прочете, няма нужда да се правиш на по-ентелеген от колкото си
                  На твоето мнение за освобождението ни 1878 ти цитирам колко ни е струвала окупационната армия,
                  под определението окупационна, са се раСписали и Батенберг и русите и Султана, ама кои ли са па тия - щом Kirilpm е рекъл ентелегентно - освободителна е!

                  Победния 9 май по начина по който се отбелязва, е важна част от индоктринацията - половината заловени оплаченци в Украйна искрено вярваха че са борили фашизъма...
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Победния 9 май по начина по който се отбелязва, е важна част от индоктринацията - половината заловени оплаченци в Украйна искрено вярваха че са борили фашизъма...
                    Традиций. В български вариант:


                    На 28 януари 1947г. В Народното събрание

                    Георги Димитров: ”Тук няма място за чужди агенти!”
                    Никола Петков: „Вие говорите за чужди агенти. Аз никога не съм бил гражданин на чужда държава, нито съм бил на нейна служба.”
                    Георги Димитров: „Аз бях гражданин на великия Съветски съюз. Това е чест и гордост.
                    Никола Петков: „Вие станахте български гражданин два дни преди изборите.”
                    Георги Димитров: ”Аз ще те науча тебе!”
                    Life is good... on a dirt bike!

                    Коментар


                    • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      На твоето мнение за освобождението ни 1878 ти цитирам колко ни е струвала окупационната армия,
                      под определението окупационна, са се раСписали и Батенберг и русите и Султана, ама кои ли са па тия - щом Kirilpm е рекъл ентелегентно - освободителна е!

                      Победния 9 май по начина по който се отбелязва, е важна част от индоктринацията - половината заловени оплаченци в Украйна искрено вярваха че са борили фашизъма...
                      Значи до сега 141 години всички сме живяли в заблуда и сме чествали освобождението на България, докато ти не ни светна, че са ни окупирали.Няколкото десетилетия възход след освобождението сигурно са вид финансова пирамида, а преди да ни окупират тъминте сили сме били цъфнали и вързали в Османската империя.За това, че Великобритания на драго сърце е снабдявала Османската империя с оръжие, даже и на лизинг, при все че са били наясно как се потушават възстанията, сигурно отново са виновни руснаците?

                      Коментар


                      • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                        ... а сещате ли се за някоя държава "освободена" от САЩ която в момента да е цъфнала и вързала(като изключим Израел).
                        ОЛИГОФРЕН !!!

                        П.С. Давам си ясна сметка, че съм за директен "БАН" от някой от модераторите! Трудно може да ми хрумне подобна реакция, но това е феноменално

                        П.С.2 С извинение към всички други участници в тази спонтанна дискусия!!!
                        TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                        "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                        Коментар


                        • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                          Значи до сега 141 години всички сме живяли в заблуда и сме чествали освобождението на България, докато ти не ни светна, че са ни окупирали.
                          Освобождението и окупацията са свързани и въобще не се самоизключват. Да, освободили са ни от османската империя и са ни окупирали за няколко години. Също така са ни окупирали и 1944 година и са ни "освободили от "фашизма". И в двата случая сме плащали яко!
                          П.С. Икономическото развитие въобще не е свързано с освобождението - и до 1878 година икономически сме се развивали и да, "цъфнали и вързали" сме и в Османската империя.
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                            Един вече пратих да си почине, ако я оставя темата отворена, поне още десетина ще пратя да му помагат... Както е очевидно, саморегулацията е, нещо непознато по нашите земи, добре работят само методи включващи яки сопи...!
                            VPetrov.photography

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X