Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    Е па щото като за чужденец говори български по- добре , отколкото некоЙ български патрЕотаре , дет се бият в гърдите .
    Това обаче, няма как да го знам, но въпреки всичко, когато не мога да се изкажа на китайски или хинди, не се напъвам да давам мнение в китайски или хиндуиски форуми! Първо сяда, учи и тогава се изказва, щото така наистина изглежда както друг колега го определи като "титан"
    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

    Коментар


    • #47
      От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

      Отговорете ми само на един въпрос защо всите върли комунисти и наследниците им след края на кариерата си са отворени обятия обятия в САЩ. Наследниците на Сталин , наследниците на Хрущов та и прословутия Горбачов. Защо се пише и плаче за избитите евреи, а за десетките милиони руснаци, белоруси, украйнци и китайци не. Сащ са помагали ама не безплатно. Втората световна война налага долара като световна валута и това е най , важния резултат. Проверете колко руснаци са били членове на ВКП (болшевики) през 1917г. и ще разберете каква е връзката на руснаците с комунизма...елементарно А относно оставането на България в руската сфера на влияние има документи прочетете ..Чърчил ни е харизъл..

      Коментар


      • #48
        От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

        Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
        Отговорете ми само на един въпрос защо всите върли комунисти и наследниците им след края на кариерата си са отворени обятия обятия в САЩ. Наследниците на Сталин , наследниците на Хрущов та и прословутия Горбачов. Защо се пише и плаче за избитите евреи, а за десетките милиони руснаци, белоруси, украйнци и китайци не. Сащ са помагали ама не безплатно. Втората световна война налага долара като световна валута и това е най , важния резултат. Проверете колко руснаци са били членове на ВКП (болшевики) през 1917г. и ще разберете каква е връзката на руснаците с комунизма...елементарно А относно оставането на България в руската сфера на влияние има документи прочетете ..Чърчил ни е харизъл..
        Удивителен си! Без съмнение!
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • #49
          От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

          Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
          Отговорете ми само на един въпрос защо всите върли комунисти и наследниците им след края на кариерата си са отворени обятия обятия в САЩ. Наследниците на Сталин , наследниците на Хрущов та и прословутия Горбачов. Защо се пише и плаче за избитите евреи, а за десетките милиони руснаци, белоруси, украйнци и китайци не. Сащ са помагали ама не безплатно. Втората световна война налага долара като световна валута и това е най , важния резултат. Проверете колко руснаци са били членове на ВКП (болшевики) през 1917г. и ще разберете каква е връзката на руснаците с комунизма...елементарно А относно оставането на България в руската сфера на влияние има документи прочетете ..Чърчил ни е харизъл..
          Колега не се напъвай, не ти се получава !!! Не те знам какъв чужденец си дето пишеш "..Чърчил ни е харизъл..", ама с изказването в писмена форма, не се справяш и трудно ти се разбира какво искаш да кажеш
          TLC 90 1KZ-TE 2000г.
          "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

          Коментар


          • #50
            От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

            Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
            Отговорете ми само на един въпрос защо всите върли комунисти и наследниците им след края на кариерата си са отворени обятия обятия в САЩ. Наследниците на Сталин , наследниците на Хрущов та и прословутия Горбачов. Защо се пише и плаче за избитите евреи, а за десетките милиони руснаци, белоруси, украйнци и китайци не. Сащ са помагали ама не безплатно. Втората световна война налага долара като световна валута и това е най , важния резултат. Проверете колко руснаци са били членове на ВКП (болшевики) през 1917г. и ще разберете каква е връзката на руснаците с комунизма...елементарно А относно оставането на България в руската сфера на влияние има документи прочетете ..Чърчил ни е харизъл..
            Има документи. Даже аз съм ги публикувал в този форум. Е, не всичките, разбира се. Накратко това за Чърчил на е вярно. Е, освен според един преразказ без елементи на разсъждение, издание на отечествения фронт. Яко е популярно у форумните герои
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #51
              От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

              https://www.dnes.bg/rusia/2019/05/09...waRd1MGhDeVqgM

              Я изрода путкин, как ви честити ден победь!!!
              TLC 90 1KZ-TE 2000г.
              "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

              Коментар


              • #52
                От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Те русите си пеят по лагерите "С дньом победьи "и август месец .На Китен един път като ги чух ми се искаше ww3 ,направо си е психопатски фанатизъм.Не мисля и че признават много приноса на другите съюзници във войната.А без тяхното участие ,Германия сега щеше да е до Камчатка.
                Реално,края на Втората Свтовна Война е капитулацията на Япония.Това става на 15 август,подписва се на 2 септември.И то не заради бомбите в Хирошима и Нагазаки,а защото съветските войски нахлуват в Манджурия.
                Последно редактирано от Krelion; 09-05-19, 23:07.
                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                Коментар


                • #53
                  От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                  Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
                  К`ва победа? На кой, над кого? та ме поздарвявате???
                  Айде сега. Нашата победа. Над ...ъъъ...нас самите. В най-буквалния смисъл. Учителят Конфуций(или някой друг с дръпнати очи беше) е казал, че това е най-голямата победа
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    ....Не мисля и че признават много приноса на другите съюзници във войната...
                    Е то това си им е манталитет .
                    Колко време мина откак пак по повод на "маловажните съюзници" в една друга война - главния руски поп наби канчето на нашия ген. Румен Р(ешетников )адев насред София.
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                      Чета и ми е трудно да повярвам на очите си. Място в нета, неотровено от политическа еврогейщина, където не се вихрят дитирамби за великия ЕС и плана “Шуман" а се пише за неща като победата над фашизма, та даже и за съвсем слабо познати страници от военната ни история като кампанията при р. Черна.
                      Това е явно, защото тук повечето сте на години, които са били достатъчни за изчитането на немалък обем сериозна литература. За съжаление обаче, нещата извън виртуалния свят са много различни и не дават повод за оптимизъм. Рано сутринта си отварям пощата и там писмо от моя позната, с което ми честити Деня на Европа. Тя е с малко особени убеждения...нещо зелено, примесено с малко анархизъм и доста русофобия....ама чак такива мейли до сега не си беше позволявала да ми праща. После из нета като прегледах-"Денят на Европа" си преобладаваше категорично, дори извън свинските и казионните медии.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                        Чета и ми е трудно да повярвам на очите си. Място в нета, неотровено от политическа еврогейщина, където не се вихрят дитирамби за великия ЕС и плана “Шуман" а се пише за неща като победата над фашизма, та даже и за съвсем слабо познати страници от военната ни история като кампанията при р. Черна.
                        Това е явно, защото тук повечето сте на години, които са били достатъчни за изчитането на немалък обем сериозна литература. За съжаление обаче, нещата извън виртуалния свят са много различни и не дават повод за оптимизъм. Рано сутринта си отварям пощата и там писмо от моя позната, с което ми честити Деня на Европа. Тя е с малко особени убеждения...нещо зелено, примесено с малко анархизъм и доста русофобия....ама чак такива мейли до сега не си беше позволявала да ми праща. После из нета като прегледах-"Денят на Европа" си преобладаваше категорично, дори извън свинските и казионните медии.
                        Какви познати имаш? Не може така да ти съсипва оптимизма, тази зелена еврогейска анархо-русофобка! Да я доклдваш където трябва.

                        А ти, чете ли темата освен част от заглавието?
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                          Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                          Реално,края на Втората Свтовна Война е капитулацията на Япония.Това става на 15 август,подписва се на 2 септември.И то не заради бомбите в Хирошима и Нагазаки,а защото съветските войски нахлуват в Манджурия.
                          Така е ,но 100% съм сигурен ,че не това са празнували на нашето Черноморие.Нали.ги слушам и виждам събират децата и им изнасят лекции като на сектанти.Едни път се събрахме една тумба до оградата минавайки покрай един лагер ,защото плещеха яко хули.по Европейски цености и въбще по инакомислещите държави .Много бързо си намалиха децибелите на уредбата и.малко стана като разбутан мравуняк и от тумбата нямаше нито един който да възприе нормално случващото се в лагера и лекцията пред децата.На това му.викам промиване на мозъци.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Е то това си им е манталитет .
                            Колко време мина откак пак по повод на "маловажните съюзници" в една друга война - главния руски поп наби канчето на нашия ген. Румен Р(ешетников )адев насред София.
                            Решетников так сказал.для.Задунайская!Победата над фашизма е на всички съюззници,въпреки роптанията на гоуеми мъже тука,за тях всички ЗА Европа и Евросъюз са гейюви и всичко Европейско е гейско.Те това му викам фанатизъм по руски.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Има документи. Даже аз съм ги публикувал в този форум. Е, не всичките, разбира се. Накратко това за Чърчил на е вярно. Е, освен според един преразказ без елементи на разсъждение, издание на отечествения фронт. Яко е популярно у форумните герои
                              Сподели за Чърчил, моля...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                                Гунев, Георги. Уинстън Чърчил и Балканите. Издателство на Отечествения фронт, 1989

                                Ето от тук се черпи мъдрост

                                ПП едно нелошо обобщение на глупостите относно Чърчил от Дайнов
                                https://m.offnews.bg/news/Nashite-av...ci_483797.html

                                ППП Чърчил има голяма вина пред България, факт. Уплашил се е и не е привел в изпълнение операция Немислимо.
                                Последно редактирано от turtey; 10-05-19, 09:11.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X