Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

    Та по темата...
    ИмАх възможност уикенда да врътна 400 км на чисто ново возило (5к).
    Както е казано-хвали старо, карай ново.
    Екстри, разход, забавления, размер, пътно поведение, возия...всичко в положителен аспект.
    Ама.
    Сигурен съм (почти), че на модерното бижу нещо ако не му е удобно ще пропищи махалата.
    А на баба му (същатата марка и модел, но е абитуриентка) не и беше проблем да ме вози 200 км без една бобина-3 цилиндъра стигаха..
    А кажете сега-ново, или старо?!
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

      За мен проблемът на новите возила е само един. Трудно, а и доста скъпо би ми излезнало да го изоставя при проблем в чужбина...Затова си предпочитам старите...
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

        Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
        Та по темата...
        ИмАх възможност уикенда да врътна 400 км на чисто ново возило (5к).
        Както е казано-хвали старо, карай ново.
        Екстри, разход, забавления, размер, пътно поведение, возия...всичко в положителен аспект.
        Ама.
        Сигурен съм (почти), че на модерното бижу нещо ако не му е удобно ще пропищи махалата.
        А на баба му (същатата марка и модел, но е абитуриентка) не и беше проблем да ме вози 200 км без една бобина-3 цилиндъра стигаха..
        А кажете сега-ново, или старо?!
        Добро

        А кажи ти кое му е доброто на новото като са му заврели стартера на майка си у кьтния и смяната му е 8 часа,защо да не го наврат точно зад генерацията та се разглабя цялата кола,сметката днес малко под 2 бона за стартерче.Ааааааууууууу ма съм карьк........ма не съм само аз,това им е слаба страна на тия.

        За 2 бона на старата и сменям цялата предница с все лагерите,всичкото ремъци и масла и остава за стартер - проверено ма не съм сменял стартер,че е само на 25 години и още даяни.

        Ново или старо?Много им сложно да направят муцуната педя по-дълга и да наредят кое как си трябва,а не с фенера стартер да търся на близо 3 тона комби,мотор осмак 380 конИя.

        Старата цялата струва 1500 долара,на новата стартера е 2,чакам да клекне кормилна рейка та да сваля преден диференциал за смяната и,там е само 10-12 часа,рейката не е 190 долара като стартера ми само 1200,работата отделно.

        Ново или старо?

        Ма как върви,ма как вози,ма много готино........2 бона днес и за втори път е на паяка последните 3 месеца,старите паяк са виждали през крив макарон за половин милион мили комбинирано пък едната е на четвърт век вече.

        ДОБРО,няма ново няма старо,кажи кое е доброто от новите обаче...........да им го набия двоен.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          ....... на новото като са му заврели стартера на майка си у кьтния и смяната му е 8 часа,.......
          Хайде ся Босе.
          Май си нямал досег с Дискавъри 2 В8 от 1998
          Стартера е точно под десните испускателни колектори.
          Сваля се и ауспуха да стигнеш дотам.
          По сервизно ръководство.
          Ама ко да прайш.....
          Това са измислили британските инжинерни генииЙ


          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

            Кто купувахме Секвоите брата ми викаше да внимавам, че била моята с ангренажен ремък. Е, за $170 и няколко часа работа до го смених с помпи, ремъци, обтегачи, антифриз и останалите гъзарии. $2000 стартер?! Малееее!

            Аз от стари каруци съм доволен. Не виждам снисъл в новото. Ама всеки си знае за себе си.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

              Първоначално публикуван от Desert_Ant Преглед на мнение
              Моя грешка, вътре са с компресиран газ, не с патрон,
              Хи хи, досмеша ме като си помислих как ли биха се справили в Автоваз с нетривиалната аздача да задържат газ с толкова високо налягане дълго време.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                Хайде ся Босе.
                Май си нямал досег с Дискавъри 2 В8 от 1998
                Стартера е точно под десните испускателни колектори.
                Сваля се и ауспуха да стигнеш дотам.
                По сервизно ръководство.
                Ама ко да прайш.....
                Това са измислили британските инжинерни генииЙ

                Гледам да не се занимавам със странности,за това бях готов ма клекна днес,а аз утре тръгвам на 2-3 месеца плаване и няма как да го оставя паметник на жената,те за това си плащам иначе да съм я разклатил сам.

                Както казах чакам рейка или въздушно окачване,задното ще ми стъпи на 1100,предното го имам в кашона,само да гъкне и неговата мамица.

                брат последните 4 петилетки кога съм карал или купувал нещо с каиш?2 Патрула,6 Мерцедеса и това кекавото комби,верига поне това да не мисля,те един стартер не знаят вече къде се слага
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                  Ъ то патрула е с ремък. Е, освен сд33
                  Но пък съм виждал такъв с ремък поставен на обратно. Ми нищо му нямаше
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ъ то патрула е с ремък. Е, освен сд33
                    Но пък съм виждал такъв с ремък поставен на обратно. Ми нищо му нямаше
                    СД33,питай Яро

                    Не може да ме хванеш на ремък,последно в казармата такова съм ползвал
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                      Ама то и веригата си иска смяна, при някои коли е обвързано с вадене на мотор. Патрол 4.2 дизел и бензин са с верига.


                      Коментар


                      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        СД33,питай Яро

                        Не може да ме хванеш на ремък,последно в казармата такова съм ползвал
                        Баси яката казарма. То в БА май още няма машини с ремък.

                        Коментар


                        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Баси яката казарма. То в БА май още няма машини с ремък.
                          Има. ВАЗ 2104. Лично съм карал и такава в казармата.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Ъ то патрула е с ремък. Е, освен сд33
                            Но пък съм виждал такъв с ремък поставен на обратно. Ми нищо му нямаше
                            То май всички са БЕЗ ремък, освен RD и RB.

                            TD и TB са с колела, ZD, Z, L, SD, VK и VQ са с верига (последните с по 2).
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              То май всички са БЕЗ ремък, освен RD и RB.

                              TD и TB са с колела, ZD, Z, L, SD, VK и VQ са с верига (последните с по 2).
                              Да, ама 4.2 много не ги карат, а тия новите със сигурност не ги е имало преди 15 години )
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-fb2d6df9d6d7f4b11e9fbdf8e1ba1765-V.jpg
Прегледи:1
Размер:203.7 КБ
ID:5814303
                                Ето снимка от неделя на съвременна кола с ремък - Супърб 2.5.
                                Интересното е, че и двете ролки са фира.
                                Съвсем отделна песен са другите щети по мотора.
                                Найс, а?
                                Последно редактирано от Scrapheap; 21-05-19, 09:42.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X