Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с KTM LC4 625цц 2003г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с KTM LC4 625цц 2003г.

    Здравейте колеги!Нов съм и не знам дали е тук мястото на темата,но преди 3-4 месеца си купих KTM lc4 625cc 2003 г.,понеже не ми оставаше достатъчно време да му се радвам,днес след работа излязохме с двама приятели да покараме и изведнъж мотора докато карах по шосето почна да прекъсва и изгасна,изгасих фара от копчето и той запали,но след 400-500 м пак същото стана.Мотора си пали от раз на манивелата въпреки случващото се без проблем,другото което забелязах е,че на неутрална пробвах да го изрежа до край обаче мотора почна да прекъсва около 3000 оборота и не искаше да се изреже до прекъсвач.Ще съм благодарен на помощта ви!

  • #2
    От: Проблем с KTM LC4 625цц 2003г.

    Може да е от недостиг на ток , може да е и от недостиг на гориво. Когато включваш и изключваш фара , има ли промени в работата на двигателя? Свещта каква е , мокра или суха?
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с KTM LC4 625цц 2003г.

      Има промяна в работата колега като включа фара,света не съм я проверявал,днес ходих при един приятел който разбира от токове и се оказа че релето не зарежда

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с KTM LC4 625цц 2003г.

        Да има промяна в работата на двигателя,свещта не съм я проверявал,установих че релето за зареждане е изгърмяло,ако може съдействие ще съм благодарен!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X