Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бях позабравил какво е да се разходиш офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бях позабравил какво е да се разходиш офроуд

    Днес запалих колата с идеята да си припомня позабравените разходки извън пътя. Речено - сторено, от Кладница към Чуипетлово съм го минавал десетки пъти, но за последно преди 10-ина години - Голям кеф. На връщане не се стърпях да видя и нещо ново и запраших напряко към Долна Диканя - няма такъв кеф. Ето маршрута
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2019-05-03.jpg
Прегледи:1
Размер:1.10 МБ
ID:6157637
    Със снимките е тегаво във форума, но ще кача две филмчета с дрон-а
    Първото е над Чуипетлово


    А второто над Долна Диканя

  • #2
    От: Бях позабравил какво е да се разходиш офроуд

    Там не съм (към Чуйпетльово) карал автомобил,но съм го минавал многократно пеш в обратна посока - от Ярловски купен-Чуйпетльово-Кладница.
    Маршрута е много живописен.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #3
      От: Бях позабравил какво е да се разходиш офроуд

      Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
      Там не съм (към Чуйпетльово) карал автомобил,но съм го минавал многократно пеш в обратна посока - от Ярловски купен-Чуйпетльово-Кладница.
      Маршрута е много живописен.
      кладница-Чуипетлово в началото е много каменисто, срещнах един човек който ме гледаше много учудено - според него от там кола Не можело да мине, аз му казах, че съм минавал многократно макар и преди 10 години Нататъка е "Магистрала" Но за мен най-важното беше да има гледки, а те бяха много и прекрасни!

      Коментар


      • #4
        От: Бях позабравил какво е да се разходиш офроуд

        Oт както съм го взел Гранд-а имам две усещания:
        1) Най-универсалната джипка която съм имал - страхотна на пътя и прилична извън него и
        2) СУВ все ме беше шубе да го закопая в яка кал и я избягвав всячески - затова и не съм закъсвал с него нито веднъж!
        Но днес реших да го пробвам в една кална Яма (заради която не ползвам един прекрасен път преди да стане Август и да изсъхне )
        Накратко калта беше над праговете и какво още имаше там не знам но доста си и поиграх докато излезна Назад - не можах да я мина и рекапитулацията беше - СУВ - отпрах крайните винтове на бронята (предната) и тя висна - прибрах се закрепих я, но усещането за паркетник си се затвърждава - а колата е страхотна и задвижването на 4-те колела е страхотно ... ама пластмаси

        Коментар


        • #5
          От: Бях позабравил какво е да се разходиш офроуд

          Нали знаеш, гората и калта махат от джипа всичко излишно ....
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            От: Бях позабравил какво е да се разходиш офроуд

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Нали знаеш, гората и калта махат от джипа всичко излишно ....
            A, всичко си е на мястото (все още), просто апетита ми за самоцелно закопаване явно е попреминал и е останала само любовта към пътешествията и красотата на природата

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X