Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за сузуки Витара проблем с паленето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за сузуки Витара проблем с паленето

    Здравейте, отново пиша за моя проблем с Витарата 1,6 моноинж. 1991 год. Правих профилактика на главата за да подобря компресията.Остава си проблема при студен двигател не държи високи обороти и гасне.това продължава докато загрее като загрее вече ги нормализира до 8-900 и се кара нормално.Оглеждах вакумчетата и маркучите им но не видях пукнато всичко си държи добре.Остава да има нещо в стъпковото моторче или авт.смукач, но там уж майстори от региона ми казаха че всичко е наред.Един вакум има отзадната страна на карба дето натиска гаста и е свързан с някаква електроника (кутиика с кабелче и клеми не го знам какво е но как мога да го замеря ?

  • #2
    От: Съвет за сузуки Витара проблем с паленето

    Първоначално публикуван от PREDATOR_pm Преглед на мнение
    ...... майстори от региона ми казаха че всичко е наред.................... (кутиика с кабелче и клеми не го знам какво е но как мога да го замеря ?
    Защо не ги питахте за "Кутийка",та която ВИ съмнява.......дали не става дума за TPS датчика.
    Замерването с мултицет или със съответната диагностична програма- от човек който разбира.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за сузуки Витара проблем с паленето

      Вече разгледах и авт.смукач когато е студена тои е отпушен а когато е загряла тои затваря.Значи и там може би не е проблема.Явно е дребна работа но не мопга да откря.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X