Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не знам какво ми има, но имам свалена цялата поредица на компа, изгледах със зор три епизода от първи сезон и ... не мога да продължа Тази средновековна атмосфера ми е чужда. Още някога, слушайки Рейнбоу с кеф, се заслушвах в текстовете на Ричи Блекмор и се чудех какво се е заял с тези кули, замъци и роби. Много ми беше странно. Та и сега така, с Троновете, като видях краля как скочи от коня в кал до коляно и дамите как влачеха фустите в нея...

    А Уест Уърлд е добър в началото, но нещо последния сезон зацикли и го спрях и него.

    Обаче чакам с нетърпение продължението на Озарк

    Коментар


    • Колеги, имам питане относно NBO GO, съпругата ми има платен абонамент от Теленор с пакет с включен NBO GO с право до 5 устройства, сега се ползва на нейния си смартфон и на смарт телевизора ни LG, аз искам да го ползвам и на моя смартфон, но съм към А1, ще мога ли да се възползвам от тази услуга ако посоча оператор Теленор от списъка на мобилното приложение на NBO GO, при положение че съм абонат на А1?

      Коментар


      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        Само внимавай , за че тези уруди си промениха малко условията , договора за телефона ти е двугодишен , а абонамента за НВО-то е за една година , след което таксички . Следи ги тези неща , да няма изненади после

      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Мерси за вниманието, съпругата ми е наясно още при преподписването на договора, все още си е така, само първата година е с по-евтината такса, после си е стандартна.

    • Може.Действай.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Стана, благодаря за отговора

    • Сега съм си направил списък да гледам следните сериали:

      Западен свят

      Чернобил

      Викинги

      Рим

      Планетата земя

      Това разбира се, когато имам свободно време и след като изгледам всички епизоди и сезони на даден сериал, преди да премина на следващ.

      Коментар


      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        щом не си гледал Рим, предполагам че и Спартак не си - включвай го в списъка.
        ако не си, непременно включи и „Демоните на Да Винчи“
        Западен свят - първо гледай оригинала от 60-те

      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Мерси за препоръките, допълних ги в списъка, това NBO GO е голяма работа

    • пиши и Stranger things в списъка
      O888 749-O86
      C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
      NC 750

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Гледам че е жанр, ужаси с тинейджъри, не са ми от предпочитанията такъв тип филми, но ще хвърля едно око на трейлъра им

    • Първоначално публикуван от m4r1qn Преглед на мнение
      Stranger things
      Някои се раждат актьори, без академии...

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение

        п.с. Препоръчайте ми по NBO GO сериал или фим от типа на "Игра на Тронове", сега ще гледам по препоръка на колегата Даниел Чобанов "Западен свят"
        Единственият сериал, който поне мъничко се доближава до Game of Thrones, е Roma (Рим). Много добър е, заслужава си, макар да е една класа по-надолу в сравнение с Игра на тронове.

        Сериал, който има нещо от атмосферата, но е далеч по качество и мащаб е Викинги. Мисля, че не е на НВО, но го има в замундата.

        Сериали на Нетфликс, които не са в стила на Game of Thrones, но според мен са изключително качествени и с чисто сърце препоръчвам, са:

        The Crown - исторически, силно реалистичен за кралица Елизабет Втора. Имаше преди него подобен за кралица Виктория, също беше хубав.

        Но изключително, изключително много препоръчвам Queen's Gambit - според мен невероятно явление в света на сериалите. Оприличавам го на Game of Thrones единствено по това, че само за тези два сериала бих казал, че са изключителни. Филмът е за шах. Макар че героите са фиктивни, аналогията е с най-голямата спортна битка между СССР и САЩ в Студената война - спорът за титлата между Боби Фишър и Борис Спаски. Много изпипан сериал, особено ако игравеш шах, ще го оцениш. Всички партии, които се разиграват са действителни и са лично подбрани от Гари Каспаров.
        www.offnews.bg

        Коментар


        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси за препоръките, Рим и Викинги ще се гледа със сигурност, засега ще гледам каквото има при NBO GO, Нетфликс май нямат бг субтитри засега?

      • HBO - Home Box Office. Не е NBO....
        Човек се учи докато е прост!

        Коментар


        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Вече е късно за редакция, мерси за поправката все пак.

      • Също нещо много добро е "Последното кралство" The Last Kingdom!!!Има претенция за исторически.Реални личности има във филма а и е направен много реалистично.Аз поне от замундата го изгледах.
        Ааа,и скоро изгледах "Отмяната",The Undoing.5 епизода!Никол Кидман и Хю Грант!!!Няма да кажа повече.....
        Ааъъъъ.........и естествено Мандалорецът!!!Ама аз съм откачалка по темата СтареВаре.....
        .
        Последно редактирано от traun; 16-12-20, 17:32.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение

          Единственият сериал, който поне мъничко се доближава до Game of Thrones, е Roma (Рим). Много добър е, заслужава си, макар да е една класа по-надолу в сравнение с Игра на тронове.
          Не си прав приятелю Хич не си прав!
          Рим е доста по културен и няма такива сцени...
          Сериала който доближава като характер Игра на тронове - това е Спартак.
          Трите поредици на Спартак с всичките му сцени на насилие секс и човешката природа.Брутален сериал.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от m4r1qn Преглед на мнение
            пиши и Stranger things в списъка
            Искам да се извиня за подвеждащата информация: 1я сезон е добре, 2я е с елементи на Марвел, но може би по инерция от 1я не умрях, НО 3я - о 3я сезон, майко мила и ти либе хубаво - отврат ... даже и лоши руснаци има. От миналата седмица го гледам и сега съм до средата на 3я сезон.
            O888 749-O86
            C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
            NC 750

            Коментар


            • Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение

              Не си прав приятелю Хич не си прав!
              Рим е доста по културен и няма такива сцени...
              Сериала който доближава като характер Игра на тронове - това е Спартак.
              Трите поредици на Спартак с всичките му сцени на насилие секс и човешката природа.Брутален сериал.

              В момента съм на 2 сезон 4 епизод на Рим.
              Личната ми класация за в момента-
              1 Игра на тронове
              2 Западен свят
              3 Рим
              Следя и Тъмните му материи и 30 сребърника след Рим смятам да почвам Испанската кралица .
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • mishomishev
                mishomishev коментира
                Редактиране на коментар
                Ехеееееееееее
                Че ти кога живееш бе)) жена семейство имаш ли?

              • Даниел Чобанов
                Даниел Чобанов коментира
                Редактиране на коментар
                Лятото живея сега след работа в къщи с жената пред телевизора.Абе почти пенсионерски живот

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X