Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра на тронове!!!

    Еиййй......тоя сериал ме оставя без думи!!!Е ся изгледах епизод 3 на новият сезон....бах ти филма....С жена ми сме му големи фенове та ся си го дискутираме!Даже не си слях празниците,днес се прибрахме от вилата та да го гледаме!Не очаквам отговори но не се сдържах да се излея......
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Игра на тронове!!!

    Мдаааа... кой да очаква... малката пача го боцна тоя с акнето. Интересно какво ще стане в последните два епизода предвид липсата на армии от страна на Д§Д
    42

    Коментар


    • #3
      От: Игра на тронове!!!

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Мдаааа... кой да очаква... малката пача го боцна тоя с акнето. Интересно какво ще стане в последните два епизода предвид липсата на армии от страна на Д§Д
      Да ти кажа ли ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #4
        От: Игра на тронове!!!

        Ахам

        Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
        42

        Коментар


        • #5
          От: Игра на тронове!!!

          Зимата ще си отиде
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #6
            От: Игра на тронове!!!

            Има още три епизода.Според мен "Играта на тронове" ще се разгърне и завърши в тях....И малко закачка....

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:59106267_10217555148817850_4323748842513104896_n.jpg
Прегледи:1
Размер:70.7 КБ
ID:5813575
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • #7
              От: Игра на тронове!!!

              Бях прочел книгата преди сериала, не можа да ме грабне.
              Сега чакам да излезе Колелото на време пък ще видим.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #8
                От: Игра на тронове!!!

                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                Има още три епизода.Според мен "Играта на тронове" ще се разгърне и завърши в тях....И малко закачка....
                Кой сезон обсъждате? Искам да гледам просто не съм сигурен дали не съм го гледал вече...
                Аз гледам директно онлайн от филми7 примерно...
                Може ли да кажеш точно и конкретно сезон и епизоди? Или още по добре директен линк?

                Коментар


                • #9
                  От: Игра на тронове!!!

                  Сезон 8 има 3 серии до момента.
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Игра на тронове!!!

                    Онлайн envymovies и flmi2.com.Аз обаче имах нерви и го свалих от маймундата,чупа нерви с бг субсовете ,че варианти бол и не всички превеждат валарийския език,създаден за сериал.Много яко сериалче,станах му фен ,на 7 сезон съм.С нетърпение чакам "The Last Kingdom "и "Vikings"!Go to Valhallaaaa!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Игра на тронове!!!

                      Аз положих доста усилия да го гледам. След като от всички познати само аз не съм го гледал..
                      Е не успя да ми хареса...

                      Явно аз съм сбъркан.. знам ли..

                      Коментар


                      • #12
                        От: Игра на тронове!!!

                        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                        Аз положих доста усилия да го гледам. След като от всички познати само аз не съм го гледал..
                        Е не успя да ми хареса...
                        Положил си усилия?! Хм.. ако това не ти харесва ... значи пробвай някоя турско/индийска сапунка.Пепел от рози примерно..Може да ти хареса..
                        Хм чудна работа.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Игра на тронове!!!

                          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                          Положил си усилия?! Хм.. ако това не ти харесва ... значи пробвай някоя турско/индийска сапунка.Пепел от рози примерно..Може да ти хареса..
                          Хм чудна работа.
                          Ни турска ни индийска ни товакато чуя сериал и ми се вдига козината на гърба друго си е Сбогом Гринго или Валтер брани Сараево
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • #14
                            От: Игра на тронове!!!

                            Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                            Положил си усилия?! Хм.. ако това не ти харесва ... значи пробвай някоя турско/индийска сапунка.Пепел от рози примерно..Може да ти хареса..
                            Хм чудна работа.
                            Стига да няма дракони...защо не.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Игра на тронове!!!

                              Страхотен е, жалко, че свършва.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X