Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Игра на тронове!!!

    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
    Аз положих доста усилия да го гледам. След като от всички познати само аз не съм го гледал..
    Е не успя да ми хареса...

    Явно аз съм сбъркан.. знам ли..

    Не си сбъркан.
    Прочетох първите три книги и ги/го заебах.
    Даже и 45 секунди не съм гледал от филма /от някой трйлър най много/.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • #32
      От: Игра на тронове!!!

      Аз се опитах да гледам, амаааа...
      То много хвалби, голяма работа, страхотен филм.
      Ала бала, приказки за деца. С дракони, джуджета, баби яги и принцеси.

      Аз разпускам с това:

      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #33
        От: Игра на тронове!!!

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Сега от тебе разбрах ,че имало дракони,а бая литература съм изчел.Знам.само.,че много племена са наричали така вараните и други големи.гущери ,но не знам да са скачали до небето каквито и да било влечуги ,освен може би едни от най-пъргавите,праисторическите велосираптори.Сериала е яко приказка и измишльотина
        Не, истина си е. И за драконите си е истина - живели са на стада по 7 бройки, свивали са си гнезда в боровите гори на Ботсвана и Полша. Снасяли са по 4 яица - 2 сини, едно жълто и едно червено (зор е било по великден да ги опазят). Мъжките са били гейове а женските лесбийки, как са се размножавали е все още загадка.

        Май много задълбахме и задълбочихме разсъжденията по сериала. На мен си ми харесва - правен е с пари и това си му личи. Намирам го за качествен и неангажиращ - какво повече...
        42

        Коментар


        • #34
          От: Игра на тронове!!!

          За мен филмът е добър. Вероятно попадам в огромната таргет-група, в която се е целил екипа. Седемте пълни сезона изгледах за 2-3 месеца и съм сигурен, че ако пак се отпусна с по-малко заетост, ще ги изгледам пак.
          Но аз не се считам за разбирач, много рядко гледам ТВ и не мога да сравня GoT с друг сериал.

          Последният сезон не ми харесва особено, най-вече заради трета серия - безкрайната тъмна битка.

          Дано се подобри в оставащите.
          Човек се учи докато е прост!

          Коментар


          • #35
            От: Игра на тронове!!!

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Аз се опитах да гледам, амаааа...
            Ама Кольо
            Още в самото начало на филма - там пише че не е за фермери и земеделци.Да не гледат.
            За Вас земеделците има други филми - примерно "Децата на царевицата" Приказка за бобеното зърно" Ритуали за дъжд" Секс в трактора" Еротика в комбайна " както и други...

            Коментар


            • #36
              От: Игра на тронове!!!

              Като ви чета... ще взема, да му се пробвам на тоя сериал. Някой може ли да ме ориентира, откъде да започна, за да хвана някаква нишка на сюжета? Или поне да се ориентирам кой кой е, какъв му е проблемът, добри- лоши, роднини- милиционери...
              Сещам се за последният филм, на който ходих с дъщеря си "Сойка присмехулка" дето бил голямта ралта и на който съм дремнал, въпреки 4DX седалките. Ама то, имало било намколкоси филма преди тоя, дето фабулата се завързвала и нервното напрежение се затормозявало и т.н. Мисълта ми е, има ли някаква част, от която да мога да тръгна на първа? Щото инак, ако опитам директно от пета, работата е ясна.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #37
                От: Игра на тронове!!!

                Започнете отначало. Сезон 1, епизод 01.
                Ама си отделете време, в което не Ви се спи прекалено. До трета серия, ако не сте се "зарибили", няма смисъл да си губите времето повече.
                Човек се учи докато е прост!

                Коментар


                • #38
                  От: Игра на тронове!!!

                  Всеки сериал след първия сезон не става. Примери много и е разбираемо защо, пуска се с някаква идея и ако има успех се чудят как да го разтегнат за да цицат още пари. А това сюжет и идея хич не ги мислят. И недейте да сравнявате тия тв сапунки с Междузвездни войни щото е смешно..

                  Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • #39
                    От: Игра на тронове!!!

                    Трябва да започнеш от първи сезин иначе трудно ще проследиш сюжета.
                    На мен сериала ми харесва защото излиза от рамките на стандартното фентъзи. На пример в "Господаря на пръстените" си е ясно от началото че добрите и благородни герой побеждават злото, тука благородните и честни люде първи си губят главите
                    Иначе има ненужно раздути и бавни сезони но се търпи, явно са си направили изводи защото последните два са най интензивни.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Игра на тронове!!!

                      Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                      Защо да е пълна загуба? За мен е точно обратното най полезното е.
                      Примерно работил съм непрекъснато и толкова много че просто като спра - не мога да заспя още главата ми е пълна с работни бръмбари.Просто да почиваш не можеш- изведнъж.
                      И като си пуснеш хубав филм - по лесно се отпускаш по лесно се пренастройваш за почивка.Или направо си почиваш.Хич не е малко.
                      То по твойта логика би трябвало пълна загуба да е съня.Зер какво печелиш? Щото от филмите може нещо да научиш да се поучиш да се вдъхновиш...
                      Това е точно така! То ако такъв филм не успее да те разсее от ежедневието значи опеределено филма ти е най-малкия проблем.

                      Да се каже боза на тоя филм е не сериозно. Ако тоя е боза защото трябва да се замислиш мъничко то тогава турските сериали ли са ТОП-а? При тях не знам каква е диагнозата за да може да ги изтърпи човек(може би постоянна депресия)?

                      Коментар


                      • #41
                        От: Игра на тронове!!!

                        Аз успях да изгледам двата първи сезона и до там.Извратениите, кръвосмешенията и безмисленото насилие ми дойдоха в повече.
                        Иначе харесвам сериалите на HBO.С голямо удоволствие гледах Рим,първи сезон на Спартак,двата сезона на Истински детектив и т.н.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Игра на тронове!!!

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Като ви чета... ще взема, да му се пробвам на тоя сериал. Някой може ли да ме ориентира, откъде да започна, за да хвана някаква нишка на сюжета? Или поне да се ориентирам кой кой е, какъв му е проблемът, добри- лоши, роднини- милиционери...
                          Сещам се за последният филм, на който ходих с дъщеря си "Сойка присмехулка" дето бил голямта ралта и на който съм дремнал, въпреки 4DX седалките. Ама то, имало било намколкоси филма преди тоя, дето фабулата се завързвала и нервното напрежение се затормозявало и т.н. Мисълта ми е, има ли някаква част, от която да мога да тръгна на първа? Щото инак, ако опитам директно от пета, работата е ясна.
                          Отваряш Уикито и прочиташ цялата статия за филма на английски.
                          После зубриш имената на героите (около 200-300) и родословното дърво.
                          След това ако вече не си загубил интерес си дръпваш първите 2-3 серии от сезон 1 и гледаш на пауза сновейки между Уикито и филма за да запомниш героите.
                          Ако след 3-та серия се зарибиш можеш да продължиш.
                          Аз не успях.
                          Наздраве!


                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Игра на тронове!!!

                            Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                            Аз успях да изгледам двата първи сезона и до там.Извратениите, кръвосмешенията и безмисленото насилие ми дойдоха в повече.
                            Иначе харесвам сериалите на HBO.С голямо удоволствие гледах Рим,първи сезон на Спартак,двата сезона на Истински детектив и т.н.
                            Ама пич! Нали говорихме по рано че този сериал не е за земеделци

                            Коментар


                            • #44
                              От: Игра на тронове!!!

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Като ви чета... ще взема, да му се пробвам на тоя сериал. Някой може ли да ме ориентира, откъде да започна, за да хвана някаква нишка на сюжета? Или поне да се ориентирам кой кой е, какъв му е проблемът, добри- лоши, роднини- милиционери...
                              Сещам се за последният филм, на който ходих с дъщеря си "Сойка присмехулка" дето бил голямта ралта и на който съм дремнал, въпреки 4DX седалките. Ама то, имало било намколкоси филма преди тоя, дето фабулата се завързвала и нервното напрежение се затормозявало и т.н. Мисълта ми е, има ли някаква част, от която да мога да тръгна на първа? Щото инак, ако опитам директно от пета, работата е ясна.
                              Чакай сега! Тоз сериал не се гледа току така.
                              Значи като ти остане време почваш от първия епизод и до теб седи Денерис !
                              Ако гледаш като Кольо гладен и изморен от цепенето на двигателите и те боли прищипания пръст - ми нищо няма да стане
                              Аааааа и мисля че ще ти е полезен.Може да ти хрумне идея за нова риза панталон или... изобщо що трябва да сме в матрицата? Всички добри идеи отначало са нестандартни и изглеждат лудост.
                              Последно редактирано от mishomishev; 01-05-19, 14:20. Причина: правопис

                              Коментар


                              • #45
                                От: Игра на тронове!!!

                                Много сбъркани са първите 3-4 серии от сезон едно ,много персонажи ,много нещо.А че сериали били интересни след сезон 1,не съм съгласен."Викинги" и "Последното кралство ",са интересни с всеки сезон и серия.Гледах също и съвременните сериали "SIX" и "SeaL Team",също са добри ,но темата е друга.Не че и там няма интрига.Абе има си филмчета дето кефат и с повторно гледане,те разтоварват много.Просто си гледаш за кеф.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X