Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Игра на тронове!!!

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Ти смееш да говориш против бащата на народите?
    Ами решил съм да пътешествам към Сибир . И има начин да е безплатно .

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    А коя е майката? (уж бащите обикновено са неизвестните )
    Е ти па за "Партията - майка кърмилница" не си ли чУвал ?!
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Игра на тронове!!!

      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Игра на тронове!!!

        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
        И други са се сетили
        [ATTACH=CONFIG]989119[/ATTACH]
        Идеята е жива и безсмъртна
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • От: Игра на тронове!!!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61124449_2065243993603850_6249488929657978880_n.jpg
Прегледи:1
Размер:49.1 КБ
ID:5814542


          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • От: Игра на тронове!!!

            Абе те "Джони Уокър"замесиха с белите бродници ,та вие за партията коментирате.....
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Игра на тронове!!!

              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Много ти благодаря за напомнянето.
              И аз да ти напомня, че нямаш привилегията да определяш кой в коя тема да пише, а още по-малко пък какво да пише.
              Ако написаното не ти допада, не чети.
              Немаше нужда.
              Само не ме занимавай!
              Дизелов Jeep, не е Jeep.

              Коментар


              • От: Игра на тронове!!!

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                сега в Припят е пролет ,тревата синее,птичките лаят........
                Извинявай, ама отново глупости.
                Знаеш ли, че в Припят и околностите му и сега си живеят хора които са отказали да се евакуират, или са се върнали скоро след евакуацията? И нито имат по три цици, нито на жените им е пораснал ъъъ, сещаш се какво...

                Не отричам, че е имало, и все още има сериозна радиация там, то кой ли може да го отрече, но страха от думата "радиация" е много преувеличен.
                Да, сред теьи които са ликвидирали първите поражения след експлозията е имало много поражения, както и в следващите екипи. Както е облъчена и е станала радиоактивна всичкта техника използвана в операцията по ликвидирането.
                Но това е било там, на метри или километър от централата, няма как при такива нива на излъчване да има непокътнати хора.
                Обаче докато дойде дотук облакът е бил с много по-малък интензитет, и почти(да не кажем никак) не е навредил на тукашната природа и на нас-хората.
                Аз и ти сме живото доказателсвтво-здрави яки мъже, преживели "ужаса" на ядрения облак, и толкова много увредени, че можем да се съревноваваме с младите, непреживели "облака" в доста сфери.
                Па и нали ти казвам-и сега в Припят си живеят хора на доста години, дето са с отслабен от възрастта организъм, и би трябвало отдавна да светят в гробовете си.

                Та пропагандата е едно, а реалността съвсем друго.
                Ако не можеш да го осмислиш-язък дето си от старото поколение, дето сме научени на две и двеста.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Игра на тронове!!!

                  М даа не че във сериала Чернобил няма вкарана фантазия.
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • От: Игра на тронове!!!

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Извинявай, ама отново глупости.
                    Знаеш ли, че в Припят и околностите му и сега си живеят хора които са отказали да се евакуират, или са се върнали скоро след евакуацията? И нито имат по три цици, нито на жените им е пораснал ъъъ, сещаш се какво...

                    Не отричам, че е имало, и все още има сериозна радиация там, то кой ли може да го отрече, но страха от думата "радиация" е много преувеличен.
                    Да, сред теьи които са ликвидирали първите поражения след експлозията е имало много поражения, както и в следващите екипи. Както е облъчена и е станала радиоактивна всичкта техника използвана в операцията по ликвидирането.
                    Но това е било там, на метри или километър от централата, няма как при такива нива на излъчване да има непокътнати хора.
                    Обаче докато дойде дотук облакът е бил с много по-малък интензитет, и почти(да не кажем никак) не е навредил на тукашната природа и на нас-хората.
                    Аз и ти сме живото доказателсвтво-здрави яки мъже, преживели "ужаса" на ядрения облак, и толкова много увредени, че можем да се съревноваваме с младите, непреживели "облака" в доста сфери.
                    Па и нали ти казвам-и сега в Припят си живеят хора на доста години, дето са с отслабен от възрастта организъм, и би трябвало отдавна да светят в гробовете си.

                    Та пропагандата е едно, а реалността съвсем друго.
                    Ако не можеш да го осмислиш-язък дето си от старото поколение, дето сме научени на две и двеста.
                    Има хора които живеят там ,но това не значи.че е безопасно.Те и след аварията ,на финала на първото запечатване на реактора се връщат жители въпреки опасноста ,просто си поемат риска.Радиация изпусната със силата на 500 бомби над Хирошма.,няма как да е безопасна.Ти като си от това.поколение ,трябва да си запознат с радиацията ,аз горе долу съм.На Нови хан на ядреното хранилище заварвах едни навеси преди.време.,там ме увериха че е безопасно,но е хранилище все пас с всички защити.За глупостите не коментирам,след мнения на световни капацитети !Ще ни се да е нямало,поражения ама......,и след дракона на мацката от Тронове сигурно е имало.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Игра на тронове!!!

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Извинявай, ама отново глупости.
                      Знаеш ли, че в Припят и околностите му и сега си живеят хора които са отказали да се евакуират, или са се върнали скоро след евакуацията? И нито имат по три цици, нито на жените им е пораснал ъъъ, сещаш се какво...

                      Не отричам, че е имало, и все още има сериозна радиация там, то кой ли може да го отрече, но страха от думата "радиация" е много преувеличен.
                      Да, сред теьи които са ликвидирали първите поражения след експлозията е имало много поражения, както и в следващите екипи. Както е облъчена и е станала радиоактивна всичкта техника използвана в операцията по ликвидирането.
                      Но това е било там, на метри или километър от централата, няма как при такива нива на излъчване да има непокътнати хора.
                      Обаче докато дойде дотук облакът е бил с много по-малък интензитет, и почти(да не кажем никак) не е навредил на тукашната природа и на нас-хората.
                      Аз и ти сме живото доказателсвтво-здрави яки мъже, преживели "ужаса" на ядрения облак, и толкова много увредени, че можем да се съревноваваме с младите, непреживели "облака" в доста сфери.
                      Па и нали ти казвам-и сега в Припят си живеят хора на доста години, дето са с отслабен от възрастта организъм, и би трябвало отдавна да светят в гробовете си.

                      Та пропагандата е едно, а реалността съвсем друго.
                      Ако не можеш да го осмислиш-язък дето си от старото поколение, дето сме научени на две и двеста.
                      Коле, изгледай филмчето в Youtube по-горе. Раждания на деца с малформации и други мутации е скочило 50 (петдесет) пъти. Натоварения след аварията да обикаля и преценява ситуацията разправя че в почти всеки стопански двор е имало животни с мутации, особено прасенца. А "властите" раздали заповеди допустимите дози да се увеличат до 30 пъти с цел голямата част хора с оплаквания да се изписват от здравните заведения като здрави и т.н.

                      Та, истината както винаги е някъде по средата. Ей ти карта. Забележи мащаба. Аз лично не бих живял и днес в радиус 100км около реактора.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:800px-Chernobyl_radiation_map_1996.svg.jpg
Прегледи:1
Размер:104.2 КБ
ID:5814609
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Игра на тронове!!!

                        Действително истината е някъде там. Понеже Стара Европа научи за аварията преди нас, англичаните в миг скриха бг зеленчуковите консерви, че били радиоактивни.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Игра на тронове!!!

                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Действително истината е някъде там. Понеже Стара Европа научи за аварията преди нас, англичаните в миг скриха бг зеленчуковите консерви, че били радиоактивни.
                          Скриха ? Ти там ли беше ? И ги видя .
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Игра на тронове!!!

                            Май нямате никаква представа как се отразя радиацията на човек. Най-общо казано уврежда ДНК. Съответно увредено ДНК може да не се отрази явно на теб, но да се отрази на наследниците ти. България е слабо засегната, но доколкото съм чувал в района (Беларус) нещата са доста сериозни. Основното проявление освен мутации и импотентност е рак. Не съм виждал статистика за заболелите, но почти сигурно в най-засегнатите райони ръста няма да е никак малък и ще продължи тъй като се е отразило и на неродените. Не е шега работа, но не и чак толкова страшно. Както се казва истината е по средата. Завишения радиационен фон след ВСВ си е бонус. А, че броя на заболелите от рак непрекъснато се увеличава мисля, че е ясно на всички и една от много причини е и радиацията(не само от Чернобил и атомните бомби), дали е водеща причина никой не може да каже, но по мое мнение нещата се наслагват.

                            Колкото до филма. На мен за сега ми се вижда доста добре. До голяма степен следва един от документалните филми на Дискавъри, който скоро търсих, но не открих. Извън документалната част има някои неща които малко куцат, но като цяло е доста доста близо до истината.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Игра на тронове!!!

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Действително истината е някъде там. Понеже Стара Европа научи за аварията преди нас, англичаните в миг скриха бг зеленчуковите консерви, че били радиоактивни.
                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Скриха ? Ти там ли беше ? И ги видя .
                              Писах го в темата за Чернобил. Ланските, преди аварията. Да няма грешки.
                              Последно редактирано от veskov; 27-05-19, 19:45.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Игра на тронове!!!

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Коле, изгледай филмчето в Youtube по-горе. Раждания на деца с малформации и други мутации е скочило 50 (петдесет) пъти. Натоварения след аварията да обикаля и преценява ситуацията разправя че в почти всеки стопански двор е имало животни с мутации, особено прасенца. А "властите" раздали заповеди допустимите дози да се увеличат до 30 пъти с цел голямата част хора с оплаквания да се изписват от здравните заведения като здрави и т.н.

                                Та, истината както винаги е някъде по средата. Ей ти карта. Забележи мащаба. Аз лично не бих живял и днес в радиус 100км около реактора.
                                [ATTACH=CONFIG]989199[/ATTACH]
                                Мен най ме втрещи, когато преди доста време научих, че до 2000-та са работили първи и втори блок, поради нуждата от електроенергия.Особено като се има впредвид, че там не работят общаци, а квалифициран персонал, който напълно е наясно с рисковете и последствията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X