Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро 250 Танго проблем със тока/стартера след кал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро 250 Танго проблем със тока/стартера след кал

    Здравейте, нов съм в спорта от 1 седмица имам Rieju 250 tango. Реших да се престраша да го карам по кал. Адски ме изкефи не мисля да спирам с калта паднах няколко пъти и го удавих в огромни локви. Както и да е хванах му схемата как да го карам из калта, но при едно от паданията спря да пали от статер. Загубих ток и при фара. Манивелата не ме предаде и благодарение на нея се прибрах. Искам да питам някой с повече опит в калта така ли ще от тук нататък, само на манивела или има шанс да се спаси стартера и тока. Дайте няколко съвета откъде да почна ремонта утре. Свещ, Акумулатор, кабели?? Иначе толкова ми се вдигна адреналина, че утре ставам и почвам пак. Ако някой е изпитвал същото ще разбере...

  • #2
    От: Ендуро 250 Танго проблем със тока/стартера след кал

    Направил си една разходка през локвите , карането в кал е доста по-различно и тежко дори и с правилният мотор. Измиваш хубаво мотора , подсушаваш го , почистваш карбуратора ,въздушния филтър задължително. След което преглеждаш всички кабели , връзки и релета , най-вероятно има нещо хлабаво , като го откриеш ще дойде и ток до фара и стартера.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X